Hír

Jeffery négy meccs eltiltás, Romo csere

Alshon Jeffery, a Bears elkapója 4 meccses eltiltást kapott teljesítménynövelő szerek használata miatt.

15078976_10153848891011431_6665191912730765905_n

Mike McCarthy nem kételkedik saját magában és a képességeiben és nyilatkozatát nem is szeretnénk különösen kommentálni: “Lássuk be: egy nagyon sikeres NFL-edző vagyok”

Az alapszakaszban 2001 óta a Patriots hazai pályán 102-1-re állt akkor, amikor vezetett a negyedik negyedben valamikor. A Seahawks meccs óta ez az arány 102-2.

Az NFL megkezdte a vasárnap esti meccsek mozgatását, november 27-én így nem Jets-Patriots, hanem Broncos-Chiefs Sunday Night Footballra kerül sor. Valljuk be, hogy ez jogos…

Napi szomorú hír: a Pats és a Seahawks 2020-ig nem találkoznak már, legfeljebb a Super Bowlban. Tom Brady 2020-ban 43 éves lesz.

A Packers 111 pontot kapott az utóbbi 3 mérkőzés alatt, ez a legtöbb a franchise történetében 1958 óta.

A Rams mérlege, ha a csapat nem szerez TD-t: 2-1
A Rams mérlege, ha a csapat szerez TD-t: 2-4.

Stefon Diggs az NFL történetének első játékosa, aki egymás utáni két meccsen is elkapott 13 labdát. Nem rajta múlott tehát, hogy sérüléséből visszatérve a Vikings kétszer egymás után vereséget szenvedett.

A Chiefsnek idén már két olyan győzelme is van, amikor 17+ pontos hátrányból fordított (Chargers, Panthers), miközben a liga összes többi csapatának pontosan ugyanannyi (Ravens vs Browns és Chargers vs Falcons). A Chiefs egyébként az utóbbi 19 alapszakasz-meccséből 17-et megnyert és jelenleg második kiemelt az AFC-ben.

Turistalátványosság lett a Revis-Island! Darrelle Revisnek ugyanis egész karrierje során 11 olyan mérkőzése volt, ahol 80-nál több yardot engedett az ellenfél elkapóinak. Ebből a 11-ből 4-et ebben a szezonban hozott össze.

Ezekiel Elliott csupán a harmadik futó lett az NFL történetében (Eric Dickerson, Adrian Peterson), aki élete első 9 mérkőzése alatt 1000 yard fölé jutott. Nem csak önmagának köszönheti, így dicsérte a támadófalát: “Úgy vált szét, mint a Vörös-tenger. Nekem csak futnom kellett”.

James Harrison a tegnapi naptól fogva a Steelers all-time legjobbja sackekben 77,5-tel!

Jerry Jones hivatalosan is bejelentette, hogy jövő héten Prescott kezd és Romo a csere.

Az pedig utoljára 2012-ben történt meg, hogy a Patriots kétszer is kikapjon hazai pályán egy alapszakaszon belül.

LeGarrette Blount az első játékos, aki 3 TD-t futott a Seahawks ellen 2007 óta (Jamal Lewis, Browns), a mérkőzés végén viszont négy kísérlete is volt a Patriotsnak a 2 yardoson belül, mégis csak egyszer kapta meg a labdát. Mintha csak a két évvel ezelőtti Super Bowlon lettünk volna, csak a csapatok cserélődtek meg.