• kitalaltnev

Pazar meccs lehetett. Mégis, valahogy eddig még nem néztem meg. 🤔
    Köszi kronikk!

• bjeela

Egy-két “jelentéktelen” esemény kimaradt a sztoriból. A harmadik negyedben a field goal-t megelőzte egy elképesztő hiba az elkapó Smith-től, aki tök egyedül állt a gólterületen és gyomorszájon lőtt Staubagh, mégis képtelen volt megfogni a sima TD-t. Ha az megvan, akkor a negyedik negyed vége előtt 22. másodperccel egyenlít a Cowboys. A másik “lényegtelen” esemény a Steelers utolsó előtti TD-jét megelőző eseménysor: a bírók kiosztottak egy nevetséges büntetést a Cowboysnak, miután a Steelers elkapó elesett a teljesen vétlen, földön fekvő Cowboys védő lábában. Igazán csak 30-40 yardot haladtak ezzel előre. Majd ezt követően Harris futásánál egy bíró rossz helyezkedéséből adódóan – hogy mit keresett ott, azt a fene se tudja – tökéletesen blokkolt a futónak a TD-hez. Ja, és ezt követően, egy olyan – amúgy ritka pocsék módon sikerült – onside kick következett, amit az ég egyadta világon semmi sem indokolt. Negyedik negyed, vezet a csapat 10 ponttal, mégis meghúzta a Steelers, ami azért igen kemény tökről árulkodik a vezetőedző részéről. Elbaszták. Aztán a Cowboys is, mert aki összeszedte a lasztit, pár lépést követően elvesztette azt és jöhetett mégis a Steelers. Szal ez egy elképesztően izgalmas, fordulatos, talán a SB-k történelmének egyik legjobb meccse volt. Lehetett volna jobban is bemutatni…