About the author

10 Comments

1. 1

apollo

Attól még hogy tankolnak azért pár tehetséges fiatal elfért volna. Mondjuk a támadófal tipikusan az ahol kell egy évet edződni. Idén nem lesz nagy élmény Dolphins szurkolónak lenni, az ő szempontjukból F az értékelés.

katonadani

egyetlen másik irányító sem dobott több interceptiont az utóbbi négy évben a mérkőzések utolsó 7:30 percében (a negyedik negyed második fele), mint Fitzpatrick. A számlálója 27-nél tart, pedig csak 37 meccsen lépett pályára. A passer ratingje a meccsek végén (ugyanebben az időintervallumban) szintén a legrosszabb a 39 irányító közül, aki legalább 100 ilyen passzkísérlettel rendelkezett az utóbbi 4 évben. Fitzmagic irányítómutatója mindössze 56,9 ilyen helyzetekben, előtte van Blake Bortles (61,0), Josh McCown (66,6), Joe Flacco (66,9) és Jacoby Brissett (67,1).

Fitzpatrick tehát pontosan az az irányító, aki miatt érdekesek lesznek a Dolphins meccsei, mégis sokat fognak veszíteni – ha minden a tervek szerint alakul.

6. 6

Boci

de 1/1-esek biztos nem lesznek vele :) a top 3 is kizárva szerintem :)

7. 7

d zoli

Kicsit fura, hogy Flóri ehhez a nevét adja. Hell of a coaching job kelkene, hogy maradjon renoméja.

8. 8

Kopi3.14

Mert mikor volt utoljára az? (Szintén nem bántásból.)

9. 9

Mondjuk itt alapból azt kell eldönteni mit akarunk értékelni! :)
    A tankolást vagy a csapat építést (mármint amit a többi csapat csinál normál esetben az FA-n).
    A tankolás az A, utóbbi meg max egy D-.
    :D :D

10. 10

euskadi68

Ja’Wuan James elküldésén én is csodálkozom, tényleg nem szabad átesni a ló túloldalára. Amúgy rendben van a dolog, az utóbbi 10-15 évben amúgy sem volt sok sikerélményünk, most legalább előre tudjuk, hogy nem lesz, nem is várunk semmit. :)