Hír

Érdekességek vasárnapról

Bármily hihetetlen, a Miami Dolphins jelenleg rájátszáshelyen tanyázik.

15135931_10153886247166431_5451913913480518648_n

Tom Brady mátol a legtöbbet nyert irányító valaha. Egyelőre holtversenyben Peyton Manninggel, de valószínűleg nem sokáig.

A Bears elkapói ma 10 labdát ejtettek el. 11 olyan csapat van a ligában, amelyiknek legfeljebb 10 dropja van az EGÉSZ IDEI SZEZONBAN!

A 49ers 10-meccses vereségi sorozata a leghosszabb a franchise 70 éves történetében.

Casey Hayward már 6 interceptionnél tart idén a Chargers színeiben. Miközben a Packers – akik elengedték a holtszezonban – cornerei összesen 1-nél.

A Jaguars 25 mérkőzés után most először szerzett TD-t egy meccs első drive-jában.

A 2014-es 1/2-es támadófalember, Greg Robinson odáig süllyedt, hogy ma egészségesen sem fér be a 46-os keretbe a Ramsnél és nem azért, mert tele lennének remek OT-kkel.

Az ESPN információi szerint a 2008 óta nyolc csapat volt hátrányban a negyedik negyedben az első 11 meccs mindegyikén. A Detroit Lions 7-4-es mérleget tud felmutatni, a maradék hét csapat pedig 4-73-ast.

Mindössze egyetlen hibátlan kicker van a ligában. Ő pedig természetesen nem más, mint Justin Tucker!

Von Miller és Justin Houston mindössze a 15. olyan páros az NFL történetében, akik egy meccsen különböző csapatban legalább 3-3 sacket értek el. Utoljára 2013-ban Elvis Dumervil és Vincent Rey vitte ezt véghez.

Khalil Mack az első játékos Charles Woodson óta (2009), aki egy meccsen szerzett interceptiont, sacket, kiharcolt egy fumble-t, összeszedett egy fumble-t és TD-t is szerzett.