Fizetésnap volt a Houston Texansnál az éjjel, hiszen három játékossal is sikerült szerződést hosszabbítani, ráadásul az “izgalomfaktor” sorrendjében közölték a híreket. Összesen $108 milliót tapsoltak el az éjjel, minden egyes centet a támadókra költötték.
Először a FB Jay Prosh kapott egy 3 éves, $5,75 milliós szerződést, amiért hatékonyan törte az utat a futók előtt. Utána a tight end C.J. Fiedorowicz szerződésének meghosszabbítását jelentették be, a 25 éves játékos szintén további 3 évre kötelezte el magát a Texanshoz, amivel $21,5 milliót kereshet. Fiedorowicz tavaly lépett elő a depth charton, és az eddig jóformán blokkoló tight end a passzjátékok során gyakran volt használva, 559 yardot és 4 TD-t tett a közösbe.
Ám ezek csak az előjátékok voltak a nagy bumm előtt, ugyanis utánuk derült ki, hogy DeAndre Hopkinsszal is sikerült dűlőre jutni, aki további 5 évre marad a houstoniaknál. Hopkins egy 5 éves, $81 milliós szerződést írt alá, amiből $49 millió garantált! Utóbbi összeg a legnagyobb garantált tartalom az aktív elkapók közül a ligában, korábban csak Calvin Johnson $130 milliós szerződése tartalmazott egyedül több garantált tartalmat, méghozzá $53 millió dollárt. Hopkins ezzel a szerződéssel a legjobban kereső elkapó lett a ligában, az éves átlagot tekintve viszont csak második Antonio Brown mögött.

Legfrissebb cikkeink
- Russell Wilson csak akkor keresheti meg a $21 millióját, ha a Giants veretlen lesz idén
- Veterán cornert igazolt a Ravens
- Ezeket a szabályokat vezetné be a Versenybizottság
- No Fun League: Már orrot törölni sem szabad ünneplésként
- Ennyi volt? – Chargers FA-értékelő
- Valami kezdete – Jaguars FA-értékelő
- Triple Coverage #592 – Mock Draft egy hónappal az igazi előtt (2. rész)
- BREAKING: Stefon Diggs a Patriotsban!
- A jövő sztárjai – Cam Ward
- Mindent egy lapra feltéve – Titans FA-értékelő
- BREAKING: Russell Wilson aláírt a Giantshez!
- Változtathat a kickoffokon az NFL
- Zach Wilson nem adta fel, hogy újra kezdő legyen
- Leonard Floyd karriercsúcsra készül
- Tom Brady: A köztem és Belichick közötti ellentétet csak a szakítás oldhatta fel
Legutóbbi hozzászólások
- Jani_Kovacs on No Fun League: Már orrot törölni sem szabad ünneplésként
- Jani_Kovacs on Ennyi volt? – Chargers FA-értékelő
- Jani_Kovacs on BREAKING: Stefon Diggs a Patriotsban!
- Jani_Kovacs on BREAKING: Stefon Diggs a Patriotsban!
- Jani_Kovacs on BREAKING: Stefon Diggs a Patriotsban!
- Hurrá Torpedó on Russell Wilson csak akkor keresheti meg a $21 millióját, ha a Giants veretlen lesz idén
- sirarcheer on Russell Wilson csak akkor keresheti meg a $21 millióját, ha a Giants veretlen lesz idén
- Csakeztne on BREAKING: Stefon Diggs a Patriotsban!
Mindhárom játékos megéri a pénzét, örülök hogy NUK és Fiedorowicz is marad. CJ egyre jobb TE, 1-2 év és top 5 lesz.