Új legjobban fizetett centere van az NFL-nek, ugyanis a Lions egy négy évre szóló, évi átlag $13,5 milliós hosszabbítást adott Frank Ragnow-nak – írja Tom Pelissero. Ragnow így 2026-ig kötelezte el magát Detroitba (nemrég hívták le az ötödik éves opcióját 2022-re), ez idő alatt összesen $70 milliót kereshet.
A szerződésből $25,5 millió aláíráskor garantált, összesen pedig $42 milliót garantáltat tartalmaz, mindkét szám legalább $1 millióval megdönti a korábbi rekordot, éves átlagot tekintve pedig 8 százalékkal keres majd többet, mint Corey Linsley (legalábbis papíron, új pénzt tekintve).
Ragnow tavaly is a liga egyik legjobb centere volt, a PFF-nél futásblokkolásban a 3., passzblokkolásban a 7. legjobb értékelést kapta, az ESPN-nél 4. és 7. helyezést ért el ugyanezekben a kategóriában.
A Lions támadófala elég jól néz ki, ráadásul hosszú távon:
- A tackle Taylor Decker 27 éves, 2024-ig él a szerződése,
- a másik tackle Penei Sewell 20 éves, 2024-ig él a szerződése plusz egy évnyi opcióval,
- a guard Jonah Jackson 24 éves, 2023-ig él a szerződése,
- a center Ragnow pedig 25 éves és 2026-ig él a szerződése Detroitban.

Bejelentkezés Patreonnal

WP Bejelentkezés

Legfrissebb cikkeink
- A Browns és a Raiders is érdeklődik Ndamukong Suh iránt
- Az újjáépítés megkezdődött – Falcons draftértékelő
- Drew Brees visszatér?
- Melvin Ingram a Dolphinshoz igazolt
- Panthers GM: Jelenleg Sam Darnold az első számú irányító a csapatban
- Michael Thomas már a szárnyai alá is vette Chris Olavét
- Akkor már megint tökéletes a keret – Buccaneers draftértékelő
- Ez akár nagyon jó is lehet – Chargers draftértékelő
- Ennyit keresnek a 2022-es első körös újoncok
- A Bears decemberben csak otthon játszik
Legutóbbi hozzászólások