Hír

A Raiders nyerte a Hall of Fame meccset

Az éjjel – egy 40 perces időjárás miatti csúszással a tervezett kickoffhoz képest– elkezdődött az előszezon a Hall of Fame meccsel a Las Vegas Raiders és a Jacksonville Jaguars szereplésével, a találkozót pedig a Raiders nyerte 27-11 arányban.

A legtöbb kezdő nem lépett pályára a találkozón, ahogy az ilyenkor lenni szokott, de például a futó Josh Jacobs két támadássorozatot is kapott, a Raiders támadófala is nagyrészt a kezdőkkel indította a meccset, illetve az 1/1-es Travon Walker is bemutatkozott a profik között – tette ezt egyébként egy sackkel és kiváló játékkal.

Az első pontokat Daniel Carlson, az első TD-t pedig Ameer Abdullah szerezte, a Raiders még egy Jarrett Stidham futással kiegészítve 20 pontot tett fel a táblára az első félidőben, mielőtt a Jaguars is feliratkozott volna az eredményjelzőre. Ha más nem is, az kiderült a találkozóból, hogy a Raiders kerete mélyebb a Jaguarsénál.