Connect with us

Hír

Így néz ki az előszezon harmadik, egyben utolsó fordulójának menetrendje

Ma megkezdődik az előszezon harmadik, egyben utolsó fordulója. Minden csapat pályára lép, valahol játszanak majd a kezdők is, máshol viszont maradnak a cserék, az edzők pedig azt igyekeznek eldönteni, hogy kik maradhatnak az 53 fős keretben és kiknek kell távozniuk.

Nézzük, mikor milyen meccsek lesznek a fordulóban:

Csütörtökről péntekre:

  • Packers @ Chiefs (magyar idő szerint 02:00)
  • 49ers @ Texans (2:15)

Péntekről szombatra:

  • Bills @ Panthers (01:00)
  • Seahawks @ Cowboys (02:00)
  • Chargers @ Saints (02:00)
  • Patriots @ Raiders (02:15)

Szombatról vasárnapra:

  • Jaguars @ Falcons (21:00)
  • Rams @ Bengals (0:00)
  • Commanders @ Ravens (01:00)
  • Eagles @ Dolphins (01:00)
  • Bears @ Browns (01:00)
  • Cardinals @ Titans (01:00)
  • Buccaneers @ Colts (01:30)
  • Vikings @ Broncos (03:00)

Vasárnap:

  • Giants @ Jets (19:00)
  • Lions @ Steelers (22:30)

Minden jog fenntartva. © 2020 Fűzővel kifelé!