A Giants kivágta Daniel Jonest, aki hétfőn waiverre fog kerülni, és a szerződését figyelembe véve nem is fog kelleni senkinek, így magyar idő szerint hétfőn este 10-től szabadügynök lesz. A kérdés az, hogy hová akar igazolni (és ki akarja szerződtetni). Adam Schefter információi szerint Jones egy playoff contenderhez szeretne menni.
Értelemszerűen ilyen csapatnál csak csere lenne, hiszen kezdőnek egyikhez sem férne be. Második számúnak viszont gyakorlatilag mindenhol upgrade-et jelentene Jones, épp ezért várhatóan sokan érdeklődnek majd iránta egy veteránminimumos szerződéssel.
Az egy érdekes kérdés, hogy mivel megy többre Jones. Ezzel, hogy csere lesz egy contendernél, vagy ha esetleg elmenne egy gyengébb csapathoz kezdőnek (már ha van ilyen lehetőség), vagy legalább olyanhoz, ahol mondjuk pár korrekt meccset követően jövőre elképzelhető, hogy kezdő maradhatna. Hiszen a padon ülve nem igazán tudja eladni magát a tavaszi szabadügynök-piacon, még ha lehet is egy kis sikerélménye csereként végignézve, ahogy menetel a csapata.
Az sem lenne ördögtől való ötlet, ha kivárna még egy kicsit, hátha megsérülne valahol a kezdő és akkor oda tudna igazolni (például a 49ershöz, ha Purdy vállsérülése komolyabb).

Legfrissebb cikkeink
- Hosszabbított Nick Siriannival az Eagles
- Robert Saleh után Joe Douglas is visszatér korábbi sikerei helyszínére
- Prock Purdy extra védelmet kapott a 49erstől
- A kiemelések megváltoztatásáról és a tush push eltörléséről is szavaznak a héten
- Top5-ös pick után playoff? A Patriots 11 meccsen favorit
- Brock Purdy után Fred Warnerrel tárgyal a 49ers: rekordszerződés jöhet
- Papíron ez nagyon jól néz ki – Giants draftértékelő
- Nem a cserék számán múlik – Texans draftértékelő
- 3 milliós szponzori megállapodást kötött a Dolphins 7. körös újonca
- Megint balhéba keveredett Antonio Brown
- A Bengals elit védője bekeményíthet, de minden jó lap a csapatnál van
- Bevett szokás lehet a Vikings dupla európai turnéja
- ELF: Nagy vereséggel nyitotta a szezont az Enthroners
- MegLynchelve – 49ers draftértékelő
- Pozitív a kaszinó mérlege – Raiders draftértékelő
Legutóbbi hozzászólások
- Pedro44 on MegLynchelve – 49ers draftértékelő
- Pedro44 on A Bengals elit védője bekeményíthet, de minden jó lap a csapatnál van
- Pedro44 on A Bengals elit védője bekeményíthet, de minden jó lap a csapatnál van
- Tinka1495 on Top5-ös pick után playoff? A Patriots 11 meccsen favorit
- Cseh Tibor on Papíron ez nagyon jól néz ki – Giants draftértékelő
- Miloo on A Bengals elit védője bekeményíthet, de minden jó lap a csapatnál van
- ZoliZoltan on Cover ABC – Hogyan olvasd a védelmeket!
- Pedro44 on A Bengals elit védője bekeményíthet, de minden jó lap a csapatnál van
Nekem is a 9ers ugrott be, de elég sok csapatnál lenne még mindig előrelépés a mostani helyzethez képest.
Nyilván az 1/1-re hajtóknál…
Hát azért nem olyan soknál :)
Gyűrűt akar a csávó, az se baj, ha csak csere QB.