Trey Hendrickson mindent megpróbált, hogy új szerződést harcoljon ki magának a Bengalstól – nyilvánosan jelezte elégedetlenségét, engedélyt kapott a csapattól, hogy cserepartnert keressen magának, sőt egy kisebb holdoutba is belekezdett. A csapat viszont nem hajlandó engedni, a védő pedig egyre közelebb kerül ahhoz, hogy a 2025-ös szezon Haason Reddickje legyen – csak még nagyobb veszteséggel.
A Bengals elvileg hajlandó lenne évi nagyjából 28 millió dollárt kínálni Hendricksonnak, de ő a teljesítménye fényében ennél is többet akar (és ismerve a Bengalst, túl sok garantált nincs az ajánlatban). A csapat pedig láthatóan nem akar engedni, amit jól mutat, hogy a lehetséges cseretárgyalásoknál irreálisan magas árat kért a pass rusherért.
Hendrickson tehát sarokba szorult. Ha elhúzza a holdoutot, az komoly összegekbe kerülhet:
- Minitábor kihagyása: közel 100 ezer dollár
- Training camp: napi 50 ezer dollár
- Kihagyott edzőmeccsek: 888,9 ezer dollár meccsenként
- Alapszakaszmeccsek kihagyása: 888,9 ezer dollár meccsenként
A teljes holt- és előszezon kihagyása több mint 4,1 millió dollárnyi büntetést eredményezne, valamint minden egyes alapszakaszmeccs után bukna a meccsnapi fizetését. Ha tehát az offseason mellett a szezon első négy meccsét is kihagyná, akkor azzal elveszítené a 16 millió dolláros alapfizetése közel felét.

Legfrissebb cikkeink
- Augusztusban jönnek a közös edzések – csak 3 csapat nem vesz részt
- Megvan, kinek mikor kezdődik az edzőtábor!
- Lane Johnson még csak most közelít a csúcshoz
- A Playoff evolúciója
- Travis Kelce: Nem kellett sokat gondolkodnom a folytatáson
- Shedeur Sanders bizonyítja, hogy nem ő a legélesebb kés a fiókban
- BREAKING: Jaire Alexander a Ravenshez igazol!
- Lamar Jacksonnak tetszik az ötlet, hogy a legjobban fizetett játékos lehet
- A Jets leigazolta a legpufibb rúgót!
- Veszélyben Matt LaFleur és Brian Gutekunst állása a Packersnél?
- Korábbi elit safety iránt érdeklődik a Panthers
- Justin Reid mattolta Kyler Murrayt és megnyerte az NFL sakktornáját
- A leggyengébb láncszem – NFC South 2025
- Triple Coverage #608 – Super Bowl, rájátszás, purgatórium vagy újjáépülés? – AFC
- Nem holdoutol a Chiefs franchise tagelt guardja
Legutóbbi hozzászólások
- Kopi3.14 on Lamar Jacksonnak tetszik az ötlet, hogy a legjobban fizetett játékos lehet
- Hurrá Torpedó on Shedeur Sanders bizonyítja, hogy nem ő a legélesebb kés a fiókban
- Fetyke on Shedeur Sanders bizonyítja, hogy nem ő a legélesebb kés a fiókban
- Csakeztne on Lamar Jacksonnak tetszik az ötlet, hogy a legjobban fizetett játékos lehet
- Csakeztne on Triple Coverage #608 – Super Bowl, rájátszás, purgatórium vagy újjáépülés? – AFC
- Kopi3.14 on Lamar Jacksonnak tetszik az ötlet, hogy a legjobban fizetett játékos lehet
- Newla on A leggyengébb láncszem – AFC East 2025
- Bladzs on A Jets leigazolta a legpufibb rúgót!
Azért nincs minden jó lap a csapatnál. Ilyenkor kell elővenni a hold in-t a játékosnak.
Ha igaz a 28 milliós éves átlag, az szerintetek elfogadható lenne Hendricksonnak? Persze értem, hogy garantált tartalom kevés benne, de ha teljesítményhez kötné minden csapat a pénzeket nem lenne annyi halott pénz mint Wilson meg Watson után. Nem feltétlen butaság.
Szerintem neked se lenne mindegy a munkahelyeden, ha azt mondanák, hogy papíron kapsz egy havi 1 milliós fizetést, de igazából abból csak 250 ezer forintot kapsz meg biztosan, a többi teljesítmény alapú vagy ha úgy van, inkább hónap közben kirúgnak csak ne kelljen kifizetni.
Igaz, de ha nem teljesítek nagyon hamar ugrik a prémium meg a bónusz. Papíron mindet megkapom viszont csak rajtam múlik, hogy tényleg így is lesz-e. A magas garantáltnál ez nincs így.
De mondok egy másik példát, ha nincs prémium csak fix órabér és beleszarsz a munkába akkor meg kirúgnak és nem tartanak meg még 3 évig, mert már azokat is kifizették neked előre. (alkalmazott vagyok nem kisfőnök nem azért írok ilyeneket, hanem mert fura ez az előre kérem a garantált pénzem, aztán meg a szurkolók nézik a semmit mint a Brownsnál jelenleg.)