Draft újraértékelő sorozatunkat az AFC Easttel zárjuk, ahol elég vegyesre sikeredett a 22-es börze.
A koncepció a következő: fogjuk a 2022-es draftértékelőinket, felelevenítjük az akkori gondolatainkat, majd a jelenlegi tudásunk alapján újraértékeljük az adott csapat húzásait. A mostani delikvens az AFC East.
Miami Dolphins
Ha valami nem fog sokáig tartani, az a Dolphins értékelője. A csapat ugyanis az 2022-es draft előtti cserélgetései miatt szinte kihagyta az eseményt. A két darab hetedik körös választáson kívül 1-1 harmadik- és negyedik körük maradt főleg a Waddle és Hill féle felmozgások és cserék után.
Az első választásukkal pedig szereztek egy linebackert, jaj bocsánat, akarom mondani special team játékost. Tindall ugyanis azok után, hogy 2022-ben és 2023-ban összesen 22 védő snapet kapott, a tavalyi szezonban még csak véletlenül sem küldték fel a pályára a defense-ben. Tehát 3 év alatt 22 snapje volt a védelemben, ellenben 600-nál is több a speciális egységben. Ez nem igazán ért egy harmadik kör, főleg ha az a harmadik kör a draftod első választása és a pickjeid 25%-át teszi ki.
És ha azt hitted a 22 snapes Tindall a mellément pick, akkor nézzük a 4. körös Erik Ezukanmát. Olvasóinkat kérdem, hogy vajon hányan tudják megmondani eme rejtett tehetség pozícióját? Ugyanis draftolása óta a Dolphinsnál van (hol aktív keretben, hol gyakorlócsapatban). Segítek, Ezukanma egy elkapó, aki az elmúlt három szezonban 4db célbavételre volt jó (tavaly karrierrekordot jelentő 2 labda is ment felé) ezekből 1 elkapása van 3 yardért. Erre mondják a messzi Szabolcsban, hogy ‘Az oszt igen!”.

Legfrissebb cikkeink
- Vérrögöt találtak a Rams kezdő támadófalemberénél
- A Mike Tomlin – Aaron Rodgers duó történelmi
- Családon belüli erőszak miatt kaphat eltiltást a Texans safetyje
- Még mindig csak két második körös újonc írta alá a szerződését
- A Rams tényleg érdeklődött Aaron Rodgers iránt
- A Packers ritkán látott lépéssel zárta le Jaire Alexander ügyét
- A leggyengébb láncszem – NFC North 2025
- Diontae Johnson: Nem a tavalyi rossz szezon határoz meg
- Travis Hunter az év újonc támadója és védője díjra is esélyes
- Myles Garrett Aaron Rodgersről: Jó lehetőség, hogy berakjam a temetőbe
- Trent Williams a 40-es éveiben is focizna
- James Cook szereti a pénzt, így nem holdoutol
- A Raiders igazolta le a Bengalstól kivágott linebackert
- A 10 legnagyobb playoff upset
- A Bengals újonca a vezetőségnek: Ti csak vitákat akartok nyerni, nem meccseket
Legutóbbi hozzászólások
- Cseh Tibor on Vérrögöt találtak a Rams kezdő támadófalemberénél
- bollokg on A Packers ritkán látott lépéssel zárta le Jaire Alexander ügyét
- Fetyke on A leggyengébb láncszem – NFC North 2025
- Hurrá Torpedó on A leggyengébb láncszem – NFC North 2025
- vicgeordie on Még mindig csak két második körös újonc írta alá a szerződését
- Loosername on Még mindig csak két második körös újonc írta alá a szerződését
- Cseh Tibor on A leggyengébb láncszem – NFC North 2025
- ClayMatthews52 on A Packers ritkán látott lépéssel zárta le Jaire Alexander ügyét
Breece Hall, ha nem is lett nagyon jó futó prospect, szerintem egy C-nél jobb. De összességében ez egy nagyon extra Jets draft volt, nagy kár nekik, hogy a Rodgers saga nem vett jó irányt.
Dani szépen értékelte (le) BB munkáját. Mondjuk ez volt a papírforma. Ennek isszuk a levét az értékelhetetlen drafok bizony elég hosszú sorozatának. A Bills meg parádézott az éven, ezért is van ott ahol. Nem McDermott szerintem sosem létezett edzői erényei miatt. Josh Allen meg a többiekből kilépett a csapat és hatalmasat nyert Cookal. Shakir is nagyon bevált, meg lényegében mindfenki az első húzáson kívül. Bármikor elfogadnám nálunk is.
Érdekes, hogy a Jets is mennyire jól húzott, csak náluk eleddig nem sikerült élni a tehetségekkel. Pedig a névsorból látszik, hogy a GM nem rossz, a hibák máshol voltak.