Tom Brady 40 fölött sem áll le, ez pedig a statisztikáin is meglátszik – hacsak fel nem támad hamvaiból a Redskins, akkor Bradyé lesz a második legtöbb passzolt yard a történelemben.
A Patriots irányítója 71 575 yardnál tart jelenleg, ami a negyedik legtöbb vala. A harmadik Brett Favre 71 838-at szerzett karrierje során, Peyton Manning pedig 71 940-et. Vagyis 264 yarddal feljönne a harmadik, 366 yarddal pedig a második helyre. Az első a listán egyébként jelenleg Drew Brees áll, akinek 74 845 yardja van. Kettőjük közül egyértelműen az fogja uralni a statisztikát, aki később vonul majd vissza.
Ami a hétvégi meccset illeti: a Redskins 251,8 yardot enged meccsenként, ami pont a középmezőnybe elég. Brady a Bills ellen gyenge napot fogott ki, de előtte kétszer 300+ yardot termelt (341 volt a legtöbb), illetve egyszer pont 264 yardja volt. Favre szinte biztos, hogy már a héten meg lesz neki, Manninghez már combosabb teljesítmény kell.
Legfrissebb cikkeink
- A Lions szép csendben történelmet írt
- FK! Coin Toss – A legjobb fogadások a 18. fordulóra
- Megkezdte az interjúztatást a Jets
- Mégis lehet szavazni Sam Darnoldra az Év Visszatérője cím kapcsán
- A Commanders és az Eagles is fontos támadót kap vissza a rájátszásra
- Jön a Browns 40. kezdő irányítója 1999 óta
- A szezon legnagyobb meglepetései
- Megvannak a Pro Bowl rosterek és Patrick Mahomes nincs a listán!
- A vasárnapi lehet Aaron Rodgers pályafutásának utolsó meccse
- A Rams is pihenteti kezdőit, így Jimmy Garoppolo vezeti ki őket a pályára
- Újonc válogatott 2024
- Nem lesz rekord, pihenteti Barkley-t az Eagles
- A Steelers feláldozhat egy hazai meccset, hogy Írországban játszhasson
- Véget ért Jaire Alexander és James Conner szezonja is
- Két korábbi 1/1-es is a forduló legjobbjai között
Legutóbbi hozzászólások
- renningan on A szezon legnagyobb meglepetései
- Heisenberg on A vasárnapi lehet Aaron Rodgers pályafutásának utolsó meccse
- ClayMatthews52 on Touchdown #17 – A Packers problémája, az Év Védője díj kérdése, és Darnold jövője
- Kopi3.14 on Megkezdte az interjúztatást a Jets
- Miguel Borges on Megvannak a Pro Bowl rosterek és Patrick Mahomes nincs a listán!
- Zotya on Touchdown #17 – A Packers problémája, az Év Védője díj kérdése, és Darnold jövője
- F.Krisztian on A Fekete hétfő árnyékában – ki alatt forró a kispad?
- Zotya on A szezon legnagyobb meglepetései
Érdekes ez a legtöbb passzolt yard, TD, stb. az NFL történetében dolog. A playoffot melyik liga szervezi? Nem az NFL? Mert az ott elért statokat még véletlenül se adják hozzá ilyenkor a többihez. Ennek egyébként nem tudom, mi az értelme. Majd egy tanultabb kollégám biztos elmondja.
Viszont így ez a megfogalmazás vicces. Úgy lenne a helyes, ha azt mondanák, hogy az NFL alapszakaszának történetében.
Nem, nincs értelme, de egyértelműen ezt tekintik mérvadónak. Még más posztokon, ahol esetleg nincs akkora ráhatásod, hogy bejutsz-e a PO-ba, esetleg igazságos egy kis csapatba draftolt és ott is ragadt játékos számára, ha van a csak alapszakaszra vonatkozó összevetés. De egy QB esetében nem igazán érzem indokoltnak. Szerintem nehezebb PO-ban passzolni, mert automatikusan nehezebbek az ellenfelek, bizonyos irányítók szabadban, adott esetben kemény téli körülmények között kell, hogy összeszedjék azokat a TD-et, yardokat, ráadásul hiába passzolsz jól a szezonban, ha a PO-ban rendszeresen gyengélkedsz, az azért nem az igazi. A történelmi összehasonlításokat a játék szabályainak, stílusának változása, a bajnokság lebonyolítási rendszerének módosulásai amúgy is torzítják. Úgyhogy ezt azért mondják így, mert így szokták mondani, oka nincs, nem is igaz, de ez van.
+1
Az NFLben nincs kiscsapat .Mindenki egyenlő feltételekkel indul csak, vannak akik jobban gazdálkodnak. Brady és Belichick anno nem világverő csapathoz érkezett.
A szezon fixen adott mindenkinek,míg a PO nem.Ezért számolják alapból az alapszakaszt,nem összesen alap+PO-t.
Pl Brady átlag 698 yardot és 4,5 TD-t szerez pluszban a PO miatt szezononként,ami egy overall hivatalos statnál pont ennyi mínusz a PO-ba nem jutóknak.
perfekt
Igen pontosan ez van, hogy a PO résztvevők kőkemény küzdelemben kiharcolják, a PO küzdelmeiben meg is dobják ezeket a yardokat és TD-et, a legfontosabb meccseken, a legkeményebb ellenfelek ellen, és akkor simán leírják, hogy az NFL történetében így meg úgy, és ezek nem számítanak. Mintha ezek a legfontosabb ráadásul nem túl ritkán, legjobb meccseken elért teljesítmények nem tartoznának az NFL történetéhez.
Elfogadom, hogy van értelme a szezonra is statisztikákat csinálni. Csak nem érzem történelmi jelentőségűnek olyan mértékben, ahogy ezt hangsúlyozzák általában.
Hülyén hangzó párhuzam, de a PO kb. olyan, mint a gurulósban a BL. Minden csapat megküzd a saját nemzeti bajnokságában – az NFL-ben a csoportjában – a bajnokságért, akik majd játszanak egy külön ligában a bajnokok bajnoka címért. Nyilvánvalóan jelentős léptékbeli differencia van, de logikáját tekintve nagyjából stimmel. És a nemzeti bajnokságban szerzet teljesítmény és a BL-ben produkált két különálló teljesítménynek számít.
Nem stimmel. Ez egy bajnokság, a PO-ban játszol minden címért. Nincs külön értelme a szezonnak, teljesen összefüggenek, egy valódi cím van, ugyanazok a csapatok játszanak végig. Ez pontosan olyan mintha a BL-en belül csak a csoport meccsek statisztikái számítanának be az egyenes kiesési szakaszé már nem, mert oda már nem jut be mindenki.
Nah. Csütörtökön. Hazai közönség előtt az igazi. Az a térdrögzítős mutatvány kicsit ijesztő volt.