Hír

Érdekességek és hírek vasárnapról

2001 óta 99 olyan eset volt, hogy egy csapat 3 ponttal égett legfeljebb 30 másodperccel a meccs cége előtt a saját 30 yardosán belül. A tegnapi napig 0-98 volt a hátrányban lévő csapatok mérlege ezeket a meccseken, a Lions viszont megoldotta a szinte lehetetlen küldetést.

Melvin Gordon karriernapot tartott a Titans ellen, de ez nem jöhetett volna össze a kiváló blokkok nélkül. Ráadásul DJ Fluker úgy blokkolt neki szinte az egész meccsen, hogy egy bogár megcsípte a szemét, amire egyáltalán nem látott.

A ligában csupán két olyan csapat van, amelyik vesztésre állt a negyedik negyedben mind a 9 meccse során, a Browns és a Lions. A különbség csak annyi, hogy a Lions 5-ször fordítani tudott, míg a Browns 0-9-cel áll!

Frank Gore tegnapi és egész karrierje alatt nyújtott teljesítményével az ötödik olyan játékos lett, akinek legalább 12500 futott yardja és legalább 400 elkapása van.

Azt már talán tudjátok, hogy elég rossz a 49ers futás elleni védelme. Újabb beszédes adat: ők a második csapat a történelemben (1975-76 Colts), akik három egymást követő meccsen is legalább 240 futott yardot engedtek az ellenfélnek. A futóknak pedig:

15003349_10153828015516431_2918989893799666564_o

Dak Prescott folyamatosan történelmet ír. Ő lett ugyanis az első újonc QB, aki kezdőként megnyert csapata első nyolc meccséből hetet. Ráadásul ő lett az első, aki ebből a nyolcból haton is legalább 100-as passer ratinget produkált.

Ha csak az utóbbi 20 mérkőzést nézzük, akkor a Browns irányítóinak pontosan ugyanannyi 300 passzolt yardos meccse van, mint Aaron Rodgersnek (3).

Chip Kelly zseniális! Csak 8 másodperc volt a táblán, a Saintsnek egy játéka maradt TD-t szerezni. A 49ersnél pedig minden védőnek az volt a feladata, hogy szabálytalanul állítsa meg az elkapóját. Így lejárt 4 másodperc és csak egy mezőnygólra volt idő.

Jason Witten a legidősebb Cowboys-játékos lett 34 évével, aki 100 yardot tudott elkapni egy meccsen Terrell Owens (2008) óta.

A Browns 9 olyan mérkőzéssel kezdte a szezont, ahol legalább 25 pontot kapott. Ilyenre legutóbb az 1964-es Broncos volt képes.

Fitzpatrick már a 13. interceptionjét dobta idén, lassan elgondolkodhatunk azon, hogy direkt akar kiszúrni a Jetsszel a holtszezonbeli szerződés-mizéria miatt.

Matt Prater 58 yardról hosszabbításra menti a Vikings elleni meccset! Karrierje során 23-szor próbálkozott a negyedik negyed végén vagy a hosszabbításban a döntetlenért vagy a győzelemért és mind a 23 kísérletét értékesítette!

Terrelle Pryor a második játékos az NFL történetben, akinek van 500 passzolt, 500 futott és 500 elkapott yardja is karrierje során. Korábban csak a (főleg) steelersös Kordell Stewart tudta ezt bemutatni.