Connect with us

Hír

Íme a teljes 2021-es menetrend!

Az éjszaka folyamán az NFL kiadta a hivatalos menetrendjét a 2021-es szezonra vonatkozólag, azaz most már pontosan tudjuk, hogy melyik mérkőzést mikor játsszák a csapatok. Az idei évtől 17 mérkőzéses, tehát 18 fordulós lesz az alapszakasz, így eggyel több héten át élvezhetjük az NFL szépségeit.

Így néz ki táblázatos formában a dolog, via Warren Sharp:

Heti bontásban pedig így néz ki a menetrend, via touchdownwire:

Week 1

Csütörtök, Szeptember 09, 2021
Dallas Cowboys @ Tampa Bay Buccaneers    8:20p NBC

Vasárnap, Szeptember 12, 2021
Philadelphia Eagles @ Atlanta Falcons  1:00p FOX
Pittsburgh Steelers @ Buffalo Bills  1:00p CBS
New York Jets @ Carolina Panthers  1:00p CBS
Minnesota Vikings @ Cincinnati Bengals  1:00p FOX
San Francisco 49ers @ Detroit Lions  1:00p FOX
Jacksonville Jaguars @ Houston Texans  1:00p CBS
Seattle Seahawks @ Indianapolis Colts  1:00p FOX
Arizona Cardinals @ Tennessee Titans  1:00p CBS
Los Angeles Chargers @ Washington Football Team  1:00p CBS
Cleveland Browns @ Kansas City Chiefs  4:25p CBS
Miami Dolphins @ New England Patriots  4:25p CBS
Green Bay Packers @ New Orleans Saints  4:25p FOX
Denver Broncos @ New York Giants  4:25p FOX
Chicago Bears @ Los Angeles Rams  8:20p NBC

Hétfő, Szeptember 13, 2021
Baltimore Ravens @ Las Vegas Raiders   8:15p ESPN/ABC

Week 2

Csütörtök, Szeptember 16, 2021

New York Giants @ Washington Football Team    8:20p NFLN

Vasárnap, Szeptember 19, 2021

New Orleans Saints @ Carolina Panthers  1:00p FOX
Cincinnati Bengals @ Chicago Bears  1:00p FOX
Houston Texans @ Cleveland Browns  1:00p CBS
Los Angeles Rams @ Indianapolis Colts  1:00p FOX
Denver Broncos @ Jacksonville Jaguars  1:00p CBS
Buffalo Bills @ Miami Dolphins  1:00p FOX
New England Patriots @ New York Jets  1:00p CBS
San Francisco 49ers @ Philadelphia Eagles  1:00p FOX
Las Vegas Raiders @ Pittsburgh Steelers  1:00p CBS
Minnesota Vikings @ Arizona Cardinals  4:05p FOX
Atlanta Falcons @ Tampa Bay Buccaneers  4:05p FOX
Dallas Cowboys @ Los Angeles Chargers  4:25p CBS
Tennessee Titans @ Seattle Seahawks  4:25p CBS
Kansas City Chiefs @ Baltimore Ravens  8:20p NBC

Hétfő, Szeptember 20, 2021
Detroit Lions @ Green Bay Packers 8:15p ESPN

Week 3

Csütörtök, Szeptember 23, 2021
Carolina Panthers @ Houston Texans 8:20p NFLN

Vasárnap, Szeptember 26, 2021
Washington Football Team @ Buffalo Bills  1:00p FOX
Chicago Bears @ Cleveland Browns  1:00p FOX
Baltimore Ravens @ Detroit Lions  1:00p CBS
Arizona Cardinals @ Jacksonville Jaguars  1:00p FOX
Los Angeles Chargers @ Kansas City Chiefs  1:00p CBS
New Orleans Saints @ New England Patriots  1:00p FOX
Atlanta Falcons @ New York Giants  1:00p FOX
Cincinnati Bengals @ Pittsburgh Steelers  1:00p CBS
Indianapolis Colts @ Tennessee Titans  1:00p CBS
New York Jets @ Denver Broncos  4:05p CBS
Miami Dolphins @ Las Vegas Raiders  4:05p CBS
Tampa Bay Buccaneers @ Los Angeles Rams  4:25p FOX
Seattle Seahawks @ Minnesota Vikings  4:25p FOX
Green Bay Packers @ San Francisco 49ers  8:20p NBC

Hétfő, Szeptember 27, 2021
Philadelphia Eagles @ Dallas Cowboys   8:15p ESPN

Week 4

Csütörtök, Szeptember 30, 2021
Jacksonville Jaguars @ Cincinnati Bengals    8:20p NFLN

Vasárnap, Október 03, 2021
Washington Football Team @ Atlanta Falcons  1:00p FOX
Houston Texans @ Buffalo Bills  1:00p CBS
Detroit Lions @ Chicago Bears  1:00p FOX
Carolina Panthers @ Dallas Cowboys  1:00p FOX
Indianapolis Colts @ Miami Dolphins  1:00p CBS
Cleveland Browns @ Minnesota Vikings  1:00p CBS
New York Giants @ New Orleans Saints  1:00p FOX
Tennessee Titans @ New York Jets  1:00p CBS
Kansas City Chiefs @ Philadelphia Eagles  1:00p CBS
Arizona Cardinals @ Los Angeles Rams  4:05p FOX
Seattle Seahawks @ San Francisco 49ers  4:05p FOX
Baltimore Ravens @ Denver Broncos  4:25p CBS
Pittsburgh Steelers @ Green Bay Packers  4:25p CBS
Tampa Bay Buccaneers @ New England Patriots  8:20p NBC

Hétfő, Október 04, 2021
Las Vegas Raiders @ Los Angeles Chargers 8:15p ESPN

Week 5

Csütörtök, Október 07, 2021
Los Angeles Rams @ Seattle Seahawks  8:20p FOX/NFLN/AMAZON**

Vasárnap, Október 10, 2021
New York Jets @ Atlanta Falcons (London) 9:30a NFLN
Philadelphia Eagles @ Carolina Panthers  1:00p FOX
Green Bay Packers @ Cincinnati Bengals  1:00p FOX
New England Patriots @ Houston Texans  1:00p CBS
Tennessee Titans @ Jacksonville Jaguars  1:00p CBS
Detroit Lions @ Minnesota Vikings  1:00p FOX
Denver Broncos @ Pittsburgh Steelers  1:00p FOX
Miami Dolphins @ Tampa Bay Buccaneers  1:00p CBS
New Orleans Saints @ Washington Football Team  1:00p CBS
Cleveland Browns @ Los Angeles Chargers  4:05p CBS
Chicago Bears @ Las Vegas Raiders  4:05p CBS
San Francisco 49ers @ Arizona Cardinals  4:25p FOX
New York Giants @ Dallas Cowboys  4:25p FOX
Buffalo Bills @ Kansas City Chiefs  8:20p NBC

Hétfő, Október 11, 2021
Indianapolis Colts @ Baltimore Ravens 8:15p ESPN

Week 6

Csütörtök, Október 14, 2021
Tampa Bay Buccaneers @ Philadelphia Eagles    8:20p FOX/NFLN/AMAZON**

Vasárnap, Október 17, 2021
Miami Dolphins @ Jacksonville Jaguars (London) 9:30a CBS
Los Angeles Chargers @ Baltimore Ravens  1:00p CBS
Minnesota Vikings @ Carolina Panthers  1:00p FOX
Green Bay Packers @ Chicago Bears  1:00p FOX
Cincinnati Bengals @ Detroit Lions  1:00p FOX
Houston Texans @ Indianapolis Colts  1:00p CBS
Los Angeles Rams @ New York Giants  1:00p FOX
Kansas City Chiefs @ Washington Football Team  1:00p CBS
Arizona Cardinals @ Cleveland Browns  4:05p FOX
Las Vegas Raiders @ Denver Broncos  4:25p CBS
Dallas Cowboys @ New England Patriots  4:25p CBS
Seattle Seahawks @ Pittsburgh Steelers  8:20p NBC*

Hétfő, Október 18, 2021
Buffalo Bills @ Tennessee Titans 8:15p ESPN

Week 7

Csütörtök, Október 21, 2021
Denver Broncos @ Cleveland Browns  8:20p FOX/NFLN/AMAZON**

Vasárnap, Október 24, 2021
Cincinnati Bengals @ Baltimore Ravens  1:00p CBS
Washington Football Team @ Green Bay Packers  1:00p FOX
Atlanta Falcons @ Miami Dolphins  1:00p FOX
New York Jets @ New England Patriots  1:00p CBS
Carolina Panthers @ New York Giants  1:00p FOX
Kansas City Chiefs @ Tennessee Titans  1:00p CBS
Detroit Lions @ Los Angeles Rams  4:05p FOX
Philadelphia Eagles @ Las Vegas Raiders  4:05p FOX
Houston Texans @ Arizona Cardinals  4:25p CBS
Chicago Bears @ Tampa Bay Buccaneers  4:25p CBS
Indianapolis Colts @ San Francisco 49ers  8:20p NBC*

Hétfő, Október 25, 2021
New Orleans Saints @ Seattle Seahawks 8:15p ESPN

Week 8

Csütörtök, Október 28, 2021
Green Bay Packers @ Arizona Cardinals  8:20p FOX/NFLN/AMAZON**

Vasárnap, Október 31, 2021
Carolina Panthers @ Atlanta Falcons  1:00p FOX
Miami Dolphins @ Buffalo Bills  1:00p CBS
San Francisco 49ers @ Chicago Bears  1:00p FOX
Pittsburgh Steelers @ Cleveland Browns  1:00p CBS
Philadelphia Eagles @ Detroit Lions  1:00p FOX
Los Angeles Rams @ Houston Texans  1:00p FOX
Tennessee Titans @ Indianapolis Colts  1:00p CBS
Cincinnati Bengals @ New York Jets  1:00p CBS
New England Patriots @ Los Angeles Chargers  4:05p CBS
Jacksonville Jaguars @ Seattle Seahawks  4:05p CBS
Washington Football Team @ Denver Broncos  4:25p FOX
Tampa Bay Buccaneers @ New Orleans Saints  4:25p FOX
Dallas Cowboys @ Minnesota Vikings  8:20p NBC*

Hétfő, November 01, 2021
New York Giants @ Kansas City Chiefs 8:15p ESPN

Week 9

Csütörtök, November 04, 2021
New York Jets @ Indianapolis Colts  8:20p FOX/NFLN/AMAZON**

Vasárnap, November 07, 2021
Minnesota Vikings @ Baltimore Ravens  1:00p FOX
New England Patriots @ Carolina Panthers  1:00p CBS
Cleveland Browns @ Cincinnati Bengals  1:00p CBS
Denver Broncos @ Dallas Cowboys  1:00p FOX
Buffalo Bills @ Jacksonville Jaguars  1:00p CBS
Houston Texans @ Miami Dolphins  1:00p FOX
Atlanta Falcons @ New Orleans Saints  1:00p FOX
Las Vegas Raiders @ New York Giants  1:00p CBS
Los Angeles Chargers @ Philadelphia Eagles  4:05p CBS
Green Bay Packers @ Kansas City Chiefs  4:25p FOX
Arizona Cardinals @ San Francisco 49ers  4:25p FOX
Tennessee Titans @ Los Angeles Rams  8:20p NBC*

Hétfő, November 08, 2021
Chicago Bears @ Pittsburgh Steelers 8:15p ESPN

Week 10

Csütörtök, November 11, 2021
Baltimore Ravens @ Miami Dolphins  8:20p FOX/NFLN/AMAZON**

Vasárnap, November 14, 2021
Atlanta Falcons @ Dallas Cowboys  1:00p FOX
Jacksonville Jaguars @ Indianapolis Colts  1:00p CBS
Cleveland Browns @ New England Patriots  1:00p CBS
Buffalo Bills @ New York Jets  1:00p CBS
Detroit Lions @ Pittsburgh Steelers  1:00p FOX
New Orleans Saints @ Tennessee Titans  1:00p CBS
Tampa Bay Buccaneers @ Washington Football Team  1:00p FOX
Carolina Panthers @ Arizona Cardinals  4:05p FOX
Minnesota Vikings @ Los Angeles Chargers  4:05p FOX
Philadelphia Eagles @ Denver Broncos  4:25p CBS
Seattle Seahawks @ Green Bay Packers  4:25p CBS
Kansas City Chiefs @ Las Vegas Raiders  8:20p NBC*

Hétfő, November 15, 2021
Los Angeles Rams @ San Francisco 49ers 8:15p ESPN

Week 11

Csütörtök, November 18, 2021
New England Patriots @ Atlanta Falcons  8:20p FOX/NFLN/AMAZON**

Vasárnap, November 21, 2021
Indianapolis Colts @ Buffalo Bills  1:00p CBS
Washington Football Team @ Carolina Panthers  1:00p FOX
Baltimore Ravens @ Chicago Bears  1:00p CBS
Detroit Lions @ Cleveland Browns  1:00p FOX
San Francisco 49ers @ Jacksonville Jaguars  1:00p FOX
Green Bay Packers @ Minnesota Vikings  1:00p FOX
Miami Dolphins @ New York Jets  1:00p CBS
New Orleans Saints @ Philadelphia Eagles  1:00p FOX
Houston Texans @ Tennessee Titans  1:00p CBS
Cincinnati Bengals @ Las Vegas Raiders  4:05p CBS
Dallas Cowboys @ Kansas City Chiefs  4:25p FOX
Arizona Cardinals @ Seattle Seahawks  4:25p FOX
Pittsburgh Steelers @ Los Angeles Chargers  8:20p NBC*

Hétfő, November 22, 2021
New York Giants @ Tampa Bay Buccaneers 8:15p ESPN

Week 12

Csütörtök, November 25, 2021
Chicago Bears @ Detroit Lions (Thanksgiving) 12:30p FOX
Las Vegas Raiders @ Dallas Cowboys (Thanksgiving)  4:30p CBS
Buffalo Bills @ New Orleans Saints (Thanksgiving)  8:20p NBC

Vasárnap, November 28, 2021
Pittsburgh Steelers @ Cincinnati Bengals  1:00p CBS
New York Jets @ Houston Texans  1:00p CBS
Tampa Bay Buccaneers @ Indianapolis Colts  1:00p FOX
Atlanta Falcons @ Jacksonville Jaguars  1:00p CBS
Carolina Panthers @ Miami Dolphins  1:00p FOX
Tennessee Titans @ New England Patriots  1:00p CBS
Philadelphia Eagles @ New York Giants  1:00p FOX
Los Angeles Chargers @ Denver Broncos  4:05p CBS
Los Angeles Rams @ Green Bay Packers  4:25p FOX
Minnesota Vikings @ San Francisco 49ers  4:25p FOX
Cleveland Browns @ Baltimore Ravens  8:20p NBC*

Hétfő, November 29, 2021
Seattle Seahawks @ Washington Football Team 8:15p ESPN

Week 13

Csütörtök, December 02, 2021
Dallas Cowboys @ New Orleans Saints  8:20p FOX/NFLN/AMAZON**

Vasárnap, December 05, 2021
Tampa Bay Buccaneers @ Atlanta Falcons  1:00p FOX
Arizona Cardinals @ Chicago Bears  1:00p FOX
Los Angeles Chargers @ Cincinnati Bengals  1:00p FOX
Minnesota Vikings @ Detroit Lions  1:00p CBS
Indianapolis Colts @ Houston Texans  1:00p CBS
Denver Broncos @ Kansas City Chiefs  1:00p CBS
New York Giants @ Miami Dolphins  1:00p FOX
Philadelphia Eagles @ New York Jets  1:00p CBS
Washington Football Team @ Las Vegas Raiders  4:05p FOX
Jacksonville Jaguars @ Los Angeles Rams  4:25p CBS
Baltimore Ravens @ Pittsburgh Steelers  4:25p CBS
San Francisco 49ers @ Seattle Seahawks  8:20p NBC*

Hétfő, December 06, 2021
New England Patriots @ Buffalo Bills 8:15p ESPN

Week 14

Csütörtök, December 09, 2021
Pittsburgh Steelers @ Minnesota Vikings  8:20p FOX/NFLN/AMAZON**

Vasárnap, December 12, 2021
Atlanta Falcons @ Carolina Panthers  1:00p FOX
San Francisco 49ers @ Cincinnati Bengals  1:00p CBS
Baltimore Ravens @ Cleveland Browns  1:00p CBS
Seattle Seahawks @ Houston Texans  1:00p FOX
Las Vegas Raiders @ Kansas City Chiefs  1:00p CBS
New Orleans Saints @ New York Jets  1:00p FOX
Jacksonville Jaguars @ Tennessee Titans  1:00p CBS
Dallas Cowboys @ Washington Football Team  1:00p FOX
Detroit Lions @ Denver Broncos  4:05p FOX
New York Giants @ Los Angeles Chargers  4:05p FOX
Buffalo Bills @ Tampa Bay Buccaneers  4:25p CBS
Chicago Bears @ Green Bay Packers  8:20p NBC*

Hétfő, December 13, 2021
Los Angeles Rams @ Arizona Cardinals  8:15p ESPN

Week 15

Csütörtök, December 16, 2021
Kansas City Chiefs @ Los Angeles Chargers  8:20p FOX/NFLN/AMAZON**

Szombat, December 18, 2021
TBD TBD 4:30p NFLN
TBD TBD 8:15p NFLN

Szombati lehetőségek:
Carolina Panthers @ Buffalo Bills TBD TBD TBD
Las Vegas Raiders @ Cleveland Browns TBD TBD TBD
New England Patriots @ Indianapolis Colts TBD TBD TBD
New York Jets @ Miami Dolphins TBD TBD TBD
Washington Football Team @ Philadelphia Eagles TBD TBD TBD

Vasárnap, December 19, 2021
Green Bay Packers @ Baltimore Ravens  1:00p FOX
Arizona Cardinals @ Detroit Lions  1:00p FOX
Houston Texans @ Jacksonville Jaguars  1:00p CBS
Dallas Cowboys @ New York Giants  1:00p FOX
Tennessee Titans @ Pittsburgh Steelers  1:00p CBS
Cincinnati Bengals @ Denver Broncos  4:05p CBS
Atlanta Falcons @ San Francisco 49ers  4:05p CBS
Seattle Seahawks @ Los Angeles Rams  4:25p FOX
New Orleans Saints @ Tampa Bay Buccaneers  8:20p NBC*

Hétfő, December 20, 2021
Minnesota Vikings @ Chicago Bears 8:15p ESPN

Week 16

Csütörtök, December 23, 2021
San Francisco 49ers @ Tennessee Titans  8:20p NFLN

Szombat, December 25, 2021
Cleveland Browns @ Green Bay Packers 4:30p FOX/NFLN/AMAZON**
Indianapolis Colts @ Arizona Cardinals 8:15p NFLN

Vasárnap, December 26, 2021
Detroit Lions @ Atlanta Falcons  1:00p FOX
Tampa Bay Buccaneers @ Carolina Panthers  1:00p FOX
Baltimore Ravens @ Cincinnati Bengals  1:00p CBS
Los Angeles Chargers @ Houston Texans  1:00p CBS
Los Angeles Rams @ Minnesota Vikings  1:00p FOX
Buffalo Bills @ New England Patriots  1:00p CBS
Jacksonville Jaguars @ New York Jets  1:00p CBS
New York Giants @ Philadelphia Eagles  1:00p FOX
Chicago Bears @ Seattle Seahawks  4:05p FOX
Pittsburgh Steelers @ Kansas City Chiefs  4:25p CBS
Denver Broncos @ Las Vegas Raiders  4:25p CBS
Washington Football Team @ Dallas Cowboys  8:20p NBC*

Hétfő, December 27, 2021
Miami Dolphins @ New Orleans Saints 8:15p ESPN

Week 17

Vasárnap, Január 02, 2022
Atlanta Falcons @ Buffalo Bills  1:00p FOX
New York Giants @ Chicago Bears  1:00p CBS
Kansas City Chiefs @ Cincinnati Bengals  1:00p CBS
Arizona Cardinals @ Dallas Cowboys  1:00p FOX
Las Vegas Raiders @ Indianapolis Colts  1:00p CBS
Jacksonville Jaguars @ New England Patriots  1:00p CBS
Carolina Panthers @ New Orleans Saints  1:00p FOX
Tampa Bay Buccaneers @ New York Jets  1:00p FOX
Miami Dolphins @ Tennessee Titans  1:00p CBS
Philadelphia Eagles @ Washington Football Team  1:00p FOX
Denver Broncos @ Los Angeles Chargers  4:05p CBS
Houston Texans @ San Francisco 49ers  4:05p CBS
Los Angeles Rams @ Baltimore Ravens  4:25p FOX
Detroit Lions @ Seattle Seahawks  4:25p FOX
Minnesota Vikings @ Green Bay Packers  8:20p NBC*

Hétfő, Január 03, 2022
Cleveland Browns @ Pittsburgh Steelers  8:15p ESPN

Week 18

Szombat, Január 08, 2022
TBD TBD 4:30p ESPN/ABC
TBD TBD 8:15p ESPN/ABC

Vasárnap, Január 09, 2022
New Orleans Saints @ Atlanta Falcons  1:00p FOX
Pittsburgh Steelers @ Baltimore Ravens  1:00p CBS
New York Jets @ Buffalo Bills  1:00p CBS
Cincinnati Bengals @ Cleveland Browns  1:00p CBS
Green Bay Packers @ Detroit Lions  1:00p FOX
Tennessee Titans @ Houston Texans  1:00p CBS
Indianapolis Colts @ Jacksonville Jaguars  1:00p CBS
New England Patriots @ Miami Dolphins  1:00p CBS
Chicago Bears @ Minnesota Vikings  1:00p FOX
Washington Football Team @ New York Giants  1:00p FOX
Dallas Cowboys @ Philadelphia Eagles  1:00p FOX
Carolina Panthers @ Tampa Bay Buccaneers  1:00p FOX
Seattle Seahawks @ Arizona Cardinals  4:25p FOX
Kansas City Chiefs @ Denver Broncos  4:25p CBS
San Francisco 49ers @ Los Angeles Rams  4:25p FOX
Los Angeles Chargers @ Las Vegas Raiders  4:25p CBS
TBD TBD 8:20p NBC*

Minden jog fenntartva. © 2020 Fűzővel kifelé!