Rövidhírek

Hálaadásnapi kibeszélő!

Három meccset rendeznek ma az NFL-ben, így a kibeszélő sem maradhat el. 18.30-kor kezdünk, a kommentek közt szokás szerint mindent kibeszélhettek!

2021-11-26 01:16

Csicska. Mar a harmadik elott azt mantraztam, hogy fussanak harmadikra, meg ha kell negyedikre is kozepen egyet. Csoda, hogy nem kaptak meg ki. Azt meg vegkepp nem ertem miert nem lehet nekimenni 19 masodperccel es egy idokeressel. Mit veszithetsz?

Everlast77
Everlast77
2021-11-26 01:29

Nah, az első meccsen a játék volt megyekettő szint, a másodikon a bíráskodás!

pritek

Na csak sikerult vegre elszorakozni az elonyt a Raidersnek.

2021-11-25 22:07

Na, jó, ezt a szart nézze más. Ne vicceljünk kérem! 10 perc alatt két TD drive? Mi ez?

Róbert Szabó
2021-11-25 22:16

Nagylelkű ezek a zászlók

pritek
pritek
2021-11-25 21:43

Jajj ez a nyomorult Lions. Hany idiota modon lehet meg kikapni? Csori kis girnyok.

Gábor Gulyás
2021-11-25 21:51

Ezek milyen játékot játszanak? :) Az előző meccs egy Gyirmót-Mtk volt, ez meg egy Tottenham-Arsenal kb , mintha nem is ugyanaz a játék lenne. Már most több jó megmozdulás volt, mint az előző meccsen.

katonadani
2021-11-25 21:33

The Raiders-Cowboys draw the Shawn Hochuli officiating crew today. Road teams are 8-2 with Hochuli this season. One of the two road losers was the Cowboys in the season opener at Tampa. The Hochuli crew has called the fourth most penalties of the NFL’s 17 crews.

készüljetek a sok zászlóra (és raiders winre?)

bjeela
bjeela
2021-11-25 21:09

Navégre, megérkeztem a világvégére és becsatlakozom. A legszomorúbb, hogy lemaradtam egy élvezetes mérkőzésről, ahol ellenállhatatlan támadójátékunkkal, melyet utolérhetetlenül zseniális HC-nknak, Mett Naginak köszönhetünk ledózeroltuk az eddig mindenkit hazavágó, kőkemény Lionst. Olvasom a kommentjeiteket és nem értem a fanyalgásotokat. Emberek, dehát ez a foci. Mármint Csikágóban. A világ többi pontján valami egészen más játékot játszanak, amit mi nem ismerünk.

JackEasterby
2021-11-25 21:01

A 2 időkérés utáni védelmi elképzelés is megér egy nyakba vágást. A secondary az end zone-t védte miközben a TD engedéssel is messze jobban jártak volna, mint a csak first downnal.

conspiracy theory
2021-11-25 20:48

És most ezt a meccset egy szerkesztőnek újra meg kell néznie, hogy cikket írjon róla?!

ahanem
ahanem
2021-11-25 20:47

roncsderbi letudva, jöhet az igazi fodball

2021-11-25 20:44

Azt azért kétlem, hogy a Lionsnál ne tudták volna a szabályt. Mindenesetre az, hogy a meccs hevében ennyire nem tudnak higgadtak maradni az komoly inkompetenciára utal.

2021-11-25 20:39

Nah, lássunk egy szar Fg-t, kérlek szépen :)

Everlast77
Everlast77
2021-11-25 20:38

Már tényleg csak az hiányzik, hogy a végén kimaradjon az FG!

Sestertius
Sestertius

Azt nem tudom h melyik csapat érdemelné meg jobban a vereséget..

Emiliano sombreróban

Heroikus küzdelem és győzelem lehet ez az utolsó percekben.

2021-11-25 20:37

A két zseni

Everlast77
Everlast77

B+ tragédia az egész!

Ez a Bears is egy rakás szar amúgy. Én amúgy valahonnan tudtam ezt a szabályt. De egymást múlják alul. Ami itt a végén megy, az már egy bohózathoz hasonlít leginkább.

2021-11-25 20:35

Ennyi volt, már csak a sikertelen field goalban lehet bízni :(

Sestertius
Sestertius

Az h én nem tudtam errol a szabalyrol, az egy dolog.. de h a Lions staff se, nah az a szégyen kategória..

tmbb
tmbb

de komolyan?!?! ez nem nfl szint

2021-11-25 20:34

Két időkérés egymás után, 5 yard büntetés, nagy meccs :)

Reply to  Gábor Gulyás

Félelmetessssss

2021-11-25 20:15

Na jó, ez már vicc tényleg, lassan a saját 1 yardosuknál vagyunk, már másodszor a meccsen.

2021-11-25 19:53

Túl jól megy, jöhet a fumble :)

Everlast77
Everlast77
2021-11-25 19:45

Ez Lions szezonja 5 másodpercben, amit a ST játékosuk most csinált!

katonadani
2021-11-25 19:47

mi, ahogy keressük a jó játékokat a meccsen :D

peter szabo
peter szabo
2021-11-25 19:41

No,a csikágó elirigyelte a holding büntiket… Próbálják behozni a lemaradást…

2021-11-25 19:30

Nézhetetlen ez a detroiti támadósor. Tök mindegy, hányadik down, vagy screen passz, vagy 2-3 yardos futás középen. Nem tudom elhinni, hogy ennyire szar a támadósor, milyen gameplan ez? Nulla kreativitás, semmi ritmus, keserves.