A Saints Alvin Kamara után Marshon Lattimore szerződését is átalakította, aminek köszönhetően 24,75 millió dollárt szabadított fel a csapat, írja Ian Rapoport. Ennek köszönhetően a Saints már csak 6 millió dollárral lépi túl a fizetési plafont, vagyis kis híján megint eltűntetett a csapat 75 millió dollárnyi cap túllépést.
A New Orleans ügyeskedésének köszönhetően már a Packers van a legrosszabb helyzetben, ugyanis még 45,8 millió dollárnyi túllépést kellene eltüntetni pár napon belül. Utána a címvédő Rams következik 20 millió dollárnyi túllépéssel, majd a Vikings (15 millió dollár), a 49ers (9,2 millió dollár) és a Saints.
A lista másik végén jelenleg a Colts áll, köszönhetően a Carson Wentz cserének – 69,8 millió dollárnyi cap space-e van a gárdának. A dobogóra még a Jets és a Dolphins fért fel 48-48 millióval, majd a Seahawks (45,8 millió dollár) és a Jaguars (39,6 millió dollár) következik.

Bejelentkezés Patreonnal

WP Bejelentkezés

Legfrissebb cikkeink
- TY Hilton iránt a Colts mellett két másik csapat is érdeklődik
- James Bradberry ránézett a védőfalra, és az Eagleshöz igazolt
- Egy új korszak kezdete – Steelers draftértékelő
- Noah Igbinoghene még bízik abban, hogy van visszaút
- Egyelőre Geno Smithnél az előny a Seahawks kezdő QB posztjáért
- 256 meccs után visszavonul a Ravens legenda Sam Koch
- Joe Burrow nem hiszi, hogy túl sok sacket nyelt volna be tavaly
- Arthur Smith hallani sem akar a tankolásról
- Ali Marpet az egészséget tartotta a legfontosabbnak, ezért vonult vissza
- A felejtés a Corral jár – Panthers draftértékelő
Legutóbbi hozzászólások