Hír

A Jets győzelmével zárult az előszezon második fordulója

A New York Jets 24-16-os hazai, Atlanta Falcons elleni győzelmével zárult az előszezon második fordulója.

A Falconsnál Kyle Pitts gyorsan bekezdett egy hosszú elkapással, de talán érdekesebb, hogy Marcus Mariota (6/10, 132 yard, TD) és az újonc Desmond Ridder (10/13, 143 yard) is jól játszott. Velük a pályán az atlantaiak a meccs nagy részében vezettek is (félidőben 16-3 volt), azonban a második félidőben az idén tight enddé konvertált Feleipe Franks borzasztó volt, míg a túloldalon Chris Streveler jól játszott a Falcons sokadik sora ellen, ezzel és egy védelmi TD-vel a Jets megfordította a mérkőzést.