Hír

A Rhein Fire nyerte az ELF idei kiírását!

Vasárnap rendezték az ELF döntőjét, amit hazai pályán 53-34 arányban húzott be a Rhein Fire, ami így veretlenül lett bajnok az európai elitligában. A Stuttgart Surge sem panaszkodhat túlzottan a szezonra, hiszen tavaly egyetlen meccset sem nyertek, most pedig ezüstéremmel térhettek haza Duisburgból.

A Surge kezdte meg a pontgyártást, majd a Fire 21-6-ra fordítani tudott, viszont félidőre 24-20-ra felzárkózott a stuttgarti alakulat. Az NFL-t is megjárt Jim Tomsula legénysége viszont a második félidőben bedarálta ellenfelét. Hat támadásukból öt pontszerzéssel, azon belül 4 TD-vel végződött, szereztek egy interceptiont és egy fumble-t is, így a végére nem volt kérdés, ki lesz a bajnok.

A 31.500 néző előtt rendezett döntő legértékesebb játékosa a 393 yardot és 6 TD-t szerző Jadrian Clarkot választották.

Az ELF jövő tavasszal ismét visszatér, ahol a Fehérvár Enthroners küzdelmeit ismét követhetjük majd.