Draft

A Combine harmadik napjának nyertesei és vesztesei (irányítók, futók és elkapók)

Szombaton az irányítók, a futók és az elkapók gyakorlataival folytatódott a Scouting Combine. Az irányító prospectek megítélését nem igazán befolyásolták az atlétikai tesztek, ugyanakkor a futók és az elkapók számára sokkal jelentősebbek voltak a mérések és a pályán mutatott teljesítményük. Nézzük a nyerteseket és a veszteseket.

Nyertesek

Xavier Worthy, WR, Texas

Nem lehet mással kezdeni a listát, mint Worthyvel, aki 4,21 másodperc alatt teljesítette a 40 yardos futást, amivel megdöntötte John Ross 2017 óta fennálló Combine rekordját. Ugyanakkor bizonyította, hogy nemcsak futni tud, a robbanékonyságot mérő ugrási gyakorlatokban is top 5-ös számokat mutatott fel az idei elkapók között. Worthy az átlagnál alacsonyabb és nagyon vékony receiver (165 font=kb. 75 kg, alsó egy százalék), tehát a nagy hype-ot érdemes egy kicsit visszafogni vele kapcsolatban. Mindenesetre benne van a pakliban, hogy a Combine előtt 2. körös tehetségnek tartott Worthy néhány csapat boardján felkúszik majd az első körbe.

A cikk még nem ért véget. Hogy tovább olvass, fizess elő vagy jelentkezz be!