A 49ers nem áll valami jól a pénzügyekkel, ráadásul Brock Purdynek is nagy szerződést kellene adniuk. Deebo Samuelt már elcserélték annak ellenére, hogy több mint $30 milliós halott pénzt kellett elkönyvelniük utána, és könnyen lehet, hogy nem ő lesz az egyetlen sztár, aki elhagyja a csapatot. Adam Schefter ugyanis arról számolt be, hogy gyakorlatilag bárkivel kapcsolatban meghallgatnak ajánlatokat. Ian Rapoport pedig azt mondta, hogy akár a tavaly hosszabbítást kapó Brandon Aiyuk is mozdítható lehet.
From our Combine coverage: A breakdown of some big-name WRs who could be traded, looking at Cooper Kupp, Deebo Samuel, and maybe even Brandon Aiyuk. pic.twitter.com/axg5HfChCR
— Ian Rapoport (@RapSheet) March 1, 2025
Aiyuk után is $18,4 milliós halott pénz keletkezne és az idei évben nem spórolnának ezzel a lépéssel, ellenben jövő évi és további kifizetésektől megkímélnék magukat. Ezzel együtt furcsa döntés lenne azok után, hogy tavaly beadták a derekukat és hosszabbítottak vele 4 évre $120 millióért. Plusz azok után, hogy Samuelt már elcserélték, így Ricky Pearsall és Jauan Jennings lenne a két legjobb elkapójuk.
Azonban John Lynch general manager is elmondta, hogy fiatalabbak akarnak lenni, hiszen az egyik legöregebb kerettel rendelkeznek a ligában. Aiyuk egyébként nem hozta az elvárásokat tavaly, bár ez az egész csapatra igaz volt, szóval nehéz megmondani, mennyire múlott rajta a dolog és mi várható tőle a továbbiakban.
Ha partnerekben gondolkodunk, akkor a Steelers és a Patriots tavaly nagyon meg akarta szerezni Aiyukot, de minden bizonnyal nem ők lesznek az egyetlen érdeklődők.

Legfrissebb cikkeink
- TJ Watt távozóban Pittsburgh-ből?
- Allen Lazard marad a Jetsben
- Trevor Lawrence a szezon kezdetére 100 százalékos lehet
- Justin Fields: Nem akarok a QB-kérdésről beszélni
- Tyreek Hillt meglátogatták hétfőn a rendőrök
- A jövő sztárjai – Will Johnson
- A jövő sztárjai – Malaki Starks
- Tom Brady a kanyarban sincs Greg Olsenhez képest
- Sean McVay nem foglalkozik az idei irányító prospectekkel
- A Bears sztárcornerét nem érdekli a hájp, hiszen az nem nyer meccseket
- A Browns másodvonalas irányítókat szemelt ki a drafton
- Súlyos OCD miatt hagyta ki a szezon harmadát a Colts falembere
- A 2025-ös defensive tackle class – Tele van mint a déli busz
- Triple Coverage #596 – Fogadási körkép a draftra
- Geno Smith nem is akart igazán a Seahawksban maradni
Legutóbbi hozzászólások
- GB-DB on Allen Lazard marad a Jetsben
- Kopi3.14 on Trevor Lawrence a szezon kezdetére 100 százalékos lehet
- Cseh Tibor on Trevor Lawrence a szezon kezdetére 100 százalékos lehet
- GB-DB on Tom Brady a kanyarban sincs Greg Olsenhez képest
- Pedro44 on Tom Brady a kanyarban sincs Greg Olsenhez képest
- Csakeztne on Tom Brady a kanyarban sincs Greg Olsenhez képest
- Jani_Kovacs on Sean McVay nem foglalkozik az idei irányító prospectekkel
- piiter on A 49ers kész bankot robbantani Brock Purdyvel