Ezúttal sem marad el a szerkesztőség által megszavazott All-Pro keret, ami természetesen sokkal jobb és igazságosabb lesz, mint az AP által megszavazott!!!!! Amúgy tényleg. Na de lényeg a lényeg, íme a szerkesztőségből jelentkezett 10 önkéntes által összerakott legjobb keret a 2018-as alapszakaszból!
[quote]A keret kialakítása konszenzusos volt, vagyis mindenki leadta a szavazati lapját a saját All-Pro keretéről, és végül a különböző posztok legtöbb pontot kapó játékosai kerültek be az összesített keretbe. A szavazás menete úgy zajlott, hogy egy kezdőcsapatra kellett leadni a voksot, vagyis nem volt külön második csapatos keret, az csak az eloszlás alapján alakult ki. Pontegyenlőség esetén úgy voltunk vele, hogy az AP mintájára itt is bekerült akkor több jelölt arra a posztra. A két FLEX kategóriába pedig csak olyan játékos került, aki szavazatot kapott, és még nem szerepelt semelyik csapatban sem.[/quote]
Történelmet írtunk ezzel a kerettel, ugyanis tudomásom szerint sose fordult még elő olyan az All-Pro keretek históriás könyveiben, hogy két testvér is első csapatos kerettag legyen. Tavaly a Kelce családból csak Jasonnek jött össze, Travis csak a második keretbe kapott jelölést. Guard poszton hármas holtverseny alakult ki Martin mögött, ahogy a FLEX pozíciónál is a szélrózsa minden irányában osztottunk szavazatokat.
A legegyértelműbb: DeAndre Hopkins
A Texans klasszisa unanimous kerettag lett, vagyis minden szerkesztő szavazott rá. Nem csoda, tekintve, hogy 115 elkapásából egyetlen egyszer sem dropolt, ő szerezte a legtöbb first downt az egész ligában (81), valamint az 1572 yard és 11 TD is jól mutat a neve mellett.
A legfejvakarósabb: Mahomes/Brees & Barkley/Gurley
Mindkét párharcban egy szavazat volt a különbség, aligha véletlenül. Brees és Mahomes az MVP címért is legalább ilyen szoros küzdelmet vív, hiszen amíg egyikük a valaha volt legpontosabb alapszakaszon van túl, a másik első teljes idényében 5000+ passzolt yarddal és 50 TD passzal borította a ligára az asztalt. Ami talán még az ő kimenetelüknél is meglepőbb, hogy az újonc Saquon Barkley megelőzte a TD-masina Gurley-t. Mondhatjuk, hogy én döntöttem el a szavazást, mert sokáig Gurley-n volt a voksom, de végül áttettem Barkley-ra. Az ok egyszerű: Gurley a csillagokat is lehozta idén az égről, semmit nem lehet az érdemeiből elvenni, ugyanakkor láthattuk, hogy a Rams fala mögött milyen számokat produkált az alig két hetet a csapatnál töltő C.J. Anderson. Barkley önerőből csinál bohócot a védelmekből, és éppen ezért gondolom úgy, hogy nála jobb helyen van az első csapatos tagság.
A legfájóbb kimaradó: George Kittle & Adam Thielen
Rég volt már arra példa, hogy három tight end is esélyes arra az egy helyre az első csapatban, és egyikük sem Rob Gronkowski. Ennek a saját visszaesése mellett az az oka, hogy Kittle berobbant a köztudatba. Három különböző irányító dobált neki, az ő teljesítménye mégis konstans jó volt. Megdöntötte a tight end rekordot elkapott yardokban, 873 YAC-jével minden posztot tekintve ligaelső, a 60 fist down (3.) és a 15,6-os yardátlaga elkapásonként (3.) pedig top 3-as mutató a tight endek között. Egy pechje van: hogy Ertz és Kelce is űrszámokat produkált, férőhely csak kettő volt a keretben, az ő egyetlen voksa pedig kevés volt ehhez.
Thielen a szezonkezdését látva szinte betonbiztos All-Pro tag volt, de a hajrára beleszürkült a mezőnybe, míg a többiek vagy feljöttek, vagy megtartották a szintjüket. Az első nyolc fordulóban egyaránt 100 elkapott yard fölé jutott, onnantól csak egyszer jött neki össze ez a teljesítmény.
A sötét ló: Tyler Lockett & Nick Chubb
Mindketten 1-1 szavazatot kaptak a FLEX kategóriában, és bár már nyúlnál a sírva röhögős emotikonért, várj egy percet. Lockett volt az egyetlen játékos a ligában, akire tökéletes passer ratinggel dobálhatott az irányítója az egész alapszakaszban. Soha nem fordult még elő az NFL-ben olyan, hogy valaki ennyi target mennyiséget (70) kapva ezt elérje a QB-jának. Chubb csak a szezon második felén játszott, de azt a periódust vizsgálva top 5 számokat hozott elhibázott szerelések kiharcolásában (30), kontakt utáni átlagyardokban (4,19), illetve 10+ yardos futásokban (18). Ezekhez jön még 4,8-as YPC, 5 futott TD és 32 first down.
A támadókkal ellentétben, a labda túloldalán egy kivétellel nem volt akkora vetélkedés a kerettagságért. Sőt, egyes posztokon elég szűk mezőny alakult ki, ami a második csapatos keretre volt hatással. A FLEX szavazatok itt is szerteágaztak, de a srácok a lehető legerősebb csapatot rakták össze.
A legegyértleműbb: Mack, Donald, Wagner
Három játékos is megkapta a maximális 10 szavazatot a védelembe, és nehéz azt mondani, hogy érdemtelenül. Mack a Bears védelmének legjobbja volt, aki sorra a hozta a strip sackeket a bajnokság elején, végül 12,5 zsákolás és 6 kierőszakolt fumble került a neve mellé (mindössze 14 meccsen), de interception TD-je is van a szezonból. Donaldra nincsenek szavak, ő lett a sack király 20,5-tel, 106 alkalommal helyezett nyomást az irányítókra, ami természetsen ligaelső mutató, és vélhetően az oly sokáig várt Év Védője címet most egymás után zsebelheti be. Wagner pedig szimplán a tökéletes linebacker, akinek nincs gyenge pont a játékában, legyen szó a futások megállításáról vagy a passzjátékok levédekezéséről.
A legszűkebb: safety és linebacker
Mindkét kategóriában csak három játékos kapott voksot, így a második csapat csak egy főre csökkent. A safetyknél legalább az első csapat is szoros volt, 7-7-6 arányban oszlottak el a voksok a három fiatal között, az LB-knél Kuechly és Wagner helyét nem veszélyeztette az újonc Vander Esch.
A legszorosabb: cornerback
Itt sem az első csapat volt a kérdéses, hanem a második. Négy játékos is pályázott rá, de végül 3-3-2-2 arányban a képen látható játékosok kerültek be. Ez volt az egyetlen poszt a védelemben egyébként, ahonnan kimaradt olyan játékos a keretből, aki szavazatot kapott. Ők Xavien Howard (Dolphins) és Marlon Humphrey (Ravens) voltak.
Az underdog: Jerry Hughes
A neveket böngészve azért nem találunk olyan arcot, akinek a szavazata különösebb indoklásra szorulna. Egyet kivéve. Jerry Hughes nem volt látványos idén, mindössze 7 sack, 3 FF, nem nagy cuccok ezek az egyszerű statokat kedvelők számára. Viszont csak két edge rusher helyezett több nyomást az irányítóra (Ford 77, Watt 75, Hughes 74), miközben az alábbi neveket előzte ebben a kategóriában: Mack, Garrett, Miller, Hunter, Lawrence, Clowney, hogy csak a legismertebbeket említsem. Ja, azt mondtam már, hogy Hughes csak 375 snapen szedte össze ezt a 74 nyomást, míg Watt 607-en, Ford pedig 518-on?
A Jets uralma alá vette ezt a kategóriát, de a Saints is két jelölttel támogatta a keretet. Egy posztért volt nagy verseny, olyannyira, hogy végül megosztott első hely született, míg Andre Roberts mindkét visszahordó kategóriát toronymagasan húzta be, a kickoff visszahordást ráadásul egyhangúan. Ezen nem is kell meglepődni, hiszen két return TD-t is szerzett az alapszakaszban, és a yardátlagára sem lehet panasz. Taysom Hill majdnem ennyire magabiztosan lett a legjobb special teamer, imádtuk, szerettük ahogy öli az embereket, és rendre közel jár a rúgások blokkolásához. Az újonc Dickson szintén elsöprő sikerrel nyerte meg az első csapatos tagságot két veterán kollégája előtt.
Legfrissebb cikkeink
- TRADE: Tre White a Ravensé!
- TRADE: Preston Smith a Steelersé!
- TRADE: A Jetsből szerzett elkapót a Steelers
- BREAKING: Marshon Lattimore a Commandersé!
- Trade pletykák négy órával a határidő vége előtt
- TRADE: Elkapót szerzett a Cowboys!
- TRADE: Futót szerzett a Bengals!
- A Gaintsnél és a Brownsnál nem, de a Titansnél várható egy QB-csere
- BREAKING: Za’Darius Smith a Lionsé!
- Carrnak még idén összejöhet, hogy mind a 32 csapattól kikapjon karrierjében
- A Colts kitart Joe Flacco mellett
- A Panthersnél még nem döntöttek, ki legyen a kezdő irányító
- Több hét kihagyás vár Prescottra, de legalább Parsons visszatér
- Touchdown #9 – SB-jóslat, tömeges temetés, egy óhaj és egy félelem
- Hosszabbítás kellett hozzá, de veretlen maradt a Chiefs
Legutóbbi hozzászólások
- LaszloSzollosi on Touchdown #9 – SB-jóslat, tömeges temetés, egy óhaj és egy félelem
- katonadani on A Colts kitart Joe Flacco mellett
- AncrathJorg on A Colts kitart Joe Flacco mellett
- Cseh Tibor on BREAKING: Dennis Allen kirúgva!
- Csakeztne on Hosszabbítás kellett hozzá, de veretlen maradt a Chiefs
- TheGUARDiAN on Hosszabbítás kellett hozzá, de veretlen maradt a Chiefs
- bjeela on Hosszabbítás kellett hozzá, de veretlen maradt a Chiefs
- Zotya on Második olvasás #9 – Tisztult a kép az NFC-ben, káosz az AFC-ben
szóval Kittle nem fért be…..:D akkor innentől kezdve tényleg nincs értelme FK “cikkeket” olvasni :D jézusom…:D értem hogy nincs 9ers fan a szerkesztők között, de ez így akkor is nagyon-nagyon-nagyon gáz. Kelcénél és Ertznél is jobb, remélhetőleg jövőre már belátjátok :( tovább nem is nézem kik fértek be és kik nem, teljesen felesleges
Sem a Chiefst, sem az Eaglest nem szeretem jobban, mint a 49erst. Mi köze ennek bármihez is?
Tragédia… De tényleg.. De most komolyan… Kittle már most forog a sírjában, hogy nem került be az Amerikában is mértékadó FK All Pro keretbe… Sőt, a többiek is forognak, hogy őket a TE poszt után meg se nézted… Esküszöm…
Sose fogom megérteni, hogy miért kell hisztizni azért, ha valakinek nem egyezik meg a véleménye az egy másik emberével. :(
“meg a véleménye az egy másik” tessék? egyébként nyilván nem…..nem forog a sírjában (szerencsére még nem halt meg, ahogy a többiek sem) de egyébként nagyon jó kis “oltás” , remélem nem fogalmazgattad túl sokáig…nincs amúgy semmi probléma azzal hogy elfogult szerkesztők a PFF által is legjobbnak ítélt Kittlet nem tették be még 2.nak sem, csak tudod ha valaki egyértelműen a legjobb volt az évben, akkor azért kicsit “szúrja” a szemét az embernek hogy nem fért be, kérlek ne haragudj meg hogy szóvá mertem tenni :( belemehetnénk itt a statisztikákba, (Kelce és Ertz is űrszámokat produkált, LOL, akkor Kittle?) meg hogy hogy könnyebb, ha x vagy y dobál, hogy ki osztja meg jobban a figyelmet, Hill vagy Goodwin, de hagyjuk, mégegyszer sajnálom hogy leírtam
Gyerekek, ez csak játék a számokkal és nevekkel és valamennyire szubjektív is (mert akik szavaztak ők is szurkolók).Inkább örüljünk annak hogy vannak ilyen játékok és nem unalmasak a meccs nélküli napok, nem kell ezt véresen komolyan venni. :)
Elfelejtettem átfogalmazás után mégegyser elolvasni, óriási tragédia! Szerintem azért értetted hogy mit akartam.
Nem azzal van a gond, hogy nem értesz egyet, hanem azzal, hogy ezt hogyan közvetíted!
A szerkesztők nem pusztán a számokat vették figyelembe, hanem valószínűleg azt is, hogy ezek a számok mennyit lendítettek a csapatukon. Kelce és Kittle között sok különbség nem volt azért, Ertz már egy fokkal nehezebben magyarázható kategória, de volt megdöntött rekordja neki is, és nélküle nem jutott volna rájátszásba az Eagles. Kittle meg hiába volt állat, a csapata abból nem sokat profitált.
Bár abban igazad van, hogy itt az egyéni teljesítményt kéne inkább figyelembe venni, abban meg Kittle helye egyértelmű lenne, de akkor sem hisztivel kell ezt lereagálni, elvégre ez csak 10 ember véleménye!
LVE jó játékos, az egyik legjobb rookie az évben, de Leonard még így is elég szembetűnően jobb volt.
Milyen indok van arra, hogy igy dontottetek? Tenyleg kivancsi vagyok.
Sajnálattal veszem tudomásul,hogy a kedvenc játékosaim nincsenek a listán,így egyértelmű hogy szartatok az egészbe és hanyagok voltatok.
Remélem magatokba néztek,és legközelebb 2x IS meggondoljátok,kit hova mire minek szavaztok be.
Te lassan nagyobb troll leszel, mint a Belichick Béla :D
Így még nem sértettek meg az ifjabbik manning születésnapján.
Én Rosas-t hiányolom a rúgó poszton. Szerintem első csapatos is lazán lehetett volna, hiszen összességében jobb számokat hozott mint Lutz v. Tucker.
Rosas:
FG – 97% (1 rontott 50+-os, amikor sérült is volt)
XP – 97%
Lutz:
FG – 93%
XP – 98%
Tucker:
FG – 90%
XP – 97%
De hogy Myers-nél lényegesen jobb volt(FG91% és XP92%), az nem is lehet kérdés…
Most írtam kommentet én is de akkor nem osztom meg pluszban. Kickernél szerintem stat dönt és kész. Rosas kiállt beverte és leült ennyit. Megértem hogy nem annyira ismert szimplán ezért nem jutott be (Tegye fel a kezét aki ismeri a liga összes rúgóját de szerintem 10et is nehéz összekaparni).
Valódi ellenérvet nem lehet hozni ogy mi alapján volt jobb a többi rúgó. Remélem jövőre is így fogja rúgdosni és addigra már ő is híres lesz hogy nyerhessen :D
Mondjuk Tucker sem hibázott önhibából.:) volt egy 64 yardos kísérlete ami rövid lett(lássuk be ez szerintem elnézhető),volt egy elcsúszása LA-ben ami amiatt is mehetett mellé,illetve Clevelandben blokkolták.(4.kihagyottra nem emlékszem,öregedés jelei:D) Egyedül a Saints elleni extrapont ami nagyon fájó és saját hibából eredt,a többi szerintem egyáltalán nem rajta múlt,így javarészt balszerencse az a “csak” 90%-os mutató.:D
Hogy a Kittlenek miért kéne beférnie dologhoz érvek is legyenek:
– 1377 yard TE-től NFL rekord
– 873 YAC száma minden posztot figyelembe véve ligaelső, sőt 2006 óta mióta számon tartják ezt is, 1 játékos se ért el ennyit
– 1/2-s csapattal érte ezt el, 2-3. számú irányítókkal, miközben az egyik TE egy SB címvédő csapatban munkálkodik, a másiknak pedig egy MVP irányítója van
– yard átlaga elkapásonként mind2 TE-nél jobb
– szeparációs skilljei is mind2 TE-nél jobb
– elkapásokhoz viszonyítva neki a legjobb a first down aránya, közel sem vették célba annyiszor, mint a másik 2 úriembert
– tudtommal neki a legkisebb a drop rateje is
– ezenfelül biztosan jobban blokkol, mint Kelce és nem túlzok ha top10 blokkoló TE
És még ha nem is fér be oké, de a 10 emberből 1 szavazott rá dolog a legszórakoztatóbb bs a világon.
Csak hogy valami indoklása itt is legyen h nála miert nem Kittle:
Szóval én nagyon nehezen tettem a különbséget a 3 sztárTE közt. Kittle rengeteg statiszzikàban előzte a másik kettőt, de semmiképpen nem annyival h EGYÉRTELMŰEN verje őket. Legalábbis nàlam. Ami nem az ő javára döntőtt Kelcével szemben (vagy akár Ertzel szemben) hogy Kittle sok yardjat es elkapasat garbarage time-ban szedte ossze vagy kevesbe fontos pillanatokban es hogy mellette nem volt annyi potens celpont igy. Kelce elol hill, hunt, watkins szedte el a targeteket es megis jo volt. Nem nagy kulonbseg volt a 2 jatekos kozt. Nalam picivel Kelce felé hajlott a merleg nyelvr.
mondjuk kis túlzással Ertznél blokkolásban csak az rosszabb, aki nincs a pályán.
Kelce abszolút védhető Kittle-el szemben, Ertz már nehezebben, de ez a szubjektív listák szépsége :)
Remélem érzed hogy más irányba is lehet vinni ezt azzal, hogy mivel nem volt annyi potens célpont, így a védők figyelmét se kellett megosztani. Magyarul nálunk csak Kittlet kellett volna megfogni, nem sikerült. Tök jó hogy target és lehetőség elvételről beszélsz, miközben Kittle kapta a legkevesebb labdát hármuk közül. Erre a garbage time dologra van valami kézzel fogható dolog amúgy? Hogy kezdő védelem hány %-a maradt fent az ellenfélnél stb? Mert nálunk a Jimmy utáni meccsek ennyi erővel mind kevésbé fontos meccs. Amikor 1/1 lett jelenlegi állásban a csapat akkor az is már kevésbé fontos volt. Gondolom nem nézted át mindhármójuk statjait tüzetesen hogy mikor mennyit szerzett :D. Ezek csak érzésre mentek, ráadásul csapatstatisztikával mostál össze egyéni díjat.
A blokkolásra pedig azért a PFF-en túl is van lehetőség :).
Elfogadom a véleményeteket, de egyrészt az hogy 1 csapatos szavazást csináltatok nem valami okos (mondjuk úgy érzem Kittle így se úgy se került volna be), másrészt Ertz 2-vel többször került első helyre ezek szerint, ami szintén elég vicces.
Persze h el lehet vinni más irányba. De azért Hill nem kevés mély vélpontot vitt el Kelce elöl, így hiába Volt rengeteg targetje és több elkapása mitn Kittle-nek, a rövid yardok maradtak meg neki. Például 1st downból többet csinált meg mint Kittle, mert sokszor vették elő ilyenkor. Nem kell mindig az egyértelműre gondolni. Nyilván Kittle-nek is vhol nehéz votl h ő votl egyetlen potens célpont, ellenben ebből is adodhattak hosszabb esélyei.
Természetesen nem néztem utánna hogy ki hány százalékát kapta el a yardjainak garbarage time-ban, ellenben a Frisco azért lássuk be gyorsan kiszállt a versenyből ahol még komoly célokért ment a csata. És igen JimmyG után valóban kevésbé Volt fontos szerintem.
Van blokkolásban PFF-en túl is, én cska leirtam egy dolgot, de arra az állításodra hogy jobban blokkol mint Kelce. A Chiefsnek sztem majndem minden meccsét láttam és nem tett rossz benyomást rám Kelce ilyen szempoontól :)
Lehet Kittle mellett érvelni senki nem mondta hogy nem. De lehet Kelce mellett is. Nálam Kelce Volt a jobb idén. Én leírtam hogy miért és nem kötekedtem a te statjaiddal. De hiába írod h elfogadod a véleényt, láthatóan nem teszed meg (gondlom a többiek ezért Sem indokolják meg).
Egyébként mire gondolsz? az egész szerkesztőség egy nagy 49ers hater klub? Egyszerűen mindenkinek cska jobban tetszett Kelce játéka. Hogy ebbe belejátszott az hogy a Chiefs sokkal jobb Volt és jobb focit is játszott? Valószínű. Egyértelműen odaférheett volna Kittle, de egyértelműen nem Volt jobb mint a másik kettő.
Blokkolást írtam, abban azért passz és futás is benne van. All round jobb. Tudok hozni neked twitterről cuccot. A másik statjába való belekötés pedig egyfajta kontra, véleménynyilvánítás. Azt hiszem ezt még szabad egy egészséges vita során. Amúgy érdekes hogy azt írod sok mély célpontot vett el, miközben Kelce felé dobott labdák utaznak a legtöbbet a levegőben. De erre is ott a YAC szám kiindulásnak. A drop ratet meg nézd meg még egyszer (Kittlenek van a legkevesebb dropja btw). Szóval azért jobb volt, mint Ertz vagy Kelce, de a csapatuk játékát jobb volt nézni. Értem én :D. Én se írtam hogy egyértelműen jobb volt, csak hogy érezhetően jobb volt. Volt 2 legendás teljesítmény meg 1 nagyon nagyon jó. Hogy mire gondolok? Arra hogy kis piac vagyunk (vagy így gondoljátok, mivel szarul megy a csapat) és rendszerint nincsenek elismerve a játékosaink se kint, se itthon. Én már évekkel ezelőtt is megjegyeztem hogy néha baromi negatívan álltok a csapathoz és annyira kritikusan hogy az nem létezik. És még arra hogy tele van homer pickekkel a szavazás és felületességgel.
Már miért ne lennének elismerve a játékosaitok? JimmyG kb már úgy Volt MVP és jövőbeli HoF h még egy egész szezot nem játszott le. McGilinchy bekerült a legjobb rookie-k közé, úgy h falember és őket aztán tényleg szokás lenézni (mellesleg azt a listánkat én írtam). Breidáról is csupa pozítivumot írtunk csak. Én emlékszem ahogy dani már fél lábbal a 49ers vagonról integetett (aztán vmikor leesett róla). Sztem ez egy nagyon rossz hozzáállás vagy félreolvasás. (Minden csapat legnagyobb utálói voltunk már ezt cska ebből tudom)
És a drop %-a akkor se jobb Ertzénál :D A blokkolás meg nehéz ügy. Igen futásblokkolásban jobb Kittle. Passzblokkolásban meg Kelce. De nehéz megítélni egyébként h futásblokkolásban ki mennyivel hasznosabb, a passzblokkolás egyszerűbben mérhető. De én nem is modntam h Overall jobb Kelce blokkolásban, csak te h Kittle egészen biztosna jobb. Ez nem igaz.
JimmyG dolgot mindenki meglovagolta. McGlinchey pedig Nelsoni magasságokban van, még sincs annyira felszopva (megjegyzem McG sokszor kimarad a listákból és amikor Nelson a hónap újonca díjat kapta McG top OT volt). Amúgy Ertz 4/156, Kittle 3/136. Én nem azt mondom hogy Kelcet kéne beelőznie, hanem hogy kétszer annyi szavazatot kapott, mint Ertz. Kelce azonos mutatókat hozott (kivéve a csapatteljesítmény) és 7-szer több szavazatot kapott. Remélem érted hogy mi bánt minket szurkolókat.
De a hétszer több szavazat nem azt jelzi h hétszer jobb Volt nálunk ;) Az azt jelenti h mindenkinél egy picivel jobb Volt :( Ilyen ez a dij ha csak egy ember kaphatja meg. A hónap játékosait nem mi írjuk azt remélem tudod, szal nem nálunk van akkor ezekszerint lenézve a 49ers. Sztem mi btw nelsont nem magasztaltuk jobban mint McGlincheyt.
Tudom, hogy nem hétszer jobbnak értékelitek :D. De Ertz hogy kaphatott 2-t az a rejtély számomra. Tudom hogy nem ti osztjátok, le is írtam hogy kint és itthon is le vagyunk nézve. Szerintem eléggé fel van szopva Nelson (nem érdemtelenül, nem azt mondom hogy szar játékos, de kiba nagy a hype körülötte).
Ertz melletti pár érv (nem rá szavaztam): legtöbb elkapás rekord, legfontosabb pontja a támadósornak, legkevesebb drop legjobb route runner a versenyzők közül, (Kittle-nél több first down, Kelcenél kettővel kevesebb)
Kittlenek eggyel kevesebb dropja van, elkapásokhoz viszonyítva neki a legjobb a first down aránya, közel sem vették célba annyiszor (fentebb írtam). Legfontosabb pontot meg Kittlere is rásüthetem. A route runner meg félig-meddig szimpátia (erre is vannak ugyanúgy számok, vágom).
én szavaztam amúgy Kittle-re, szal engem kell a legkevésbé meggyőznöd, de nálam a blokkolása döntött, nem a passzjátékban betöltött szerepe (Kittle-nek egyel több dropja volt a PFF adatbázisa szerint, target share-ben Ertz fontosabb volt, mint Kittle vagy Kelce)
Nekem sajnos nincs PFF, csak a sima oldalakból tudok nézelődni. Lehet még nem frissültek, akkor elnézésed kérem!
Most a Kittle vs Kelce vs Ertz vitától elvonatkoztatva, miért gondolod, hogy tele van homer pickekkel a szavazás?
Cowboys szurkoló- Elliott, Martin
Eagles szurkoló – Jason Kelce, Cox
Broncos szurkoló – Chris Harris
Packers szurkoló – 0
Packers szurkoló – Bakhtiari
Cardinals szurkoló – 0
Lions szurkoló – 0
Seahawks szurkoló – Lockett, Wagner
Vikings szurkoló – Hunter, Harrison Smith
Raiders szurkoló – Hudson
Ez mind szuper, de ti tettétek anonimmá így nekünk/nekem az van csak meg kinek szurkolnak a szerkesztők és bekerültek olyanok akiket nehezen lehet védeni. Szóval így csak 0 infó nélkül írhatom hogy érzésem szerint volt homer pick :D
erre csak annyit tudok mondani, hogy akkor 0 infó nélkül ne tessék azt feltételezni, hogy mindenki hazahúz :)
nem gondoljuk, hogy annyit segítene, ha nem lenne anonim, ellenben egyesével lenne kritizálva a szavazó, akivel épp nem ért egyet az olvasó. Én szívesen elmondom, kikre szavaztam, ha kérdeznek (részben fórumon meg is tettem már), csak ezeknek a rágalmazásoknak nem látom értelmét.
Mindig túloztok pls és végletekben gondolkodtok (mindenki) :D. Most hogy ezt leírtad, még mindig látok homer picket, de már unom hogy magyaráznom kell. Ahogy nektek érzés szerint jobb volt Kelce, nekem is érzésem szerint van homer pick :D
a metódushoz: így történik a hivatalos All-Pro szavazás is, csak első csapatra lehet voksolni, ezért vettük át mi is
https://twitter.com/TheFalcoholic/status/1081239701112213504?s=19