Nem a legjobb időzítés volt a csoport szempontjából ez a Dream Team, hiszen tavaly a régen csúfolt önmagára emlékeztetett a divízió. Persze sztárjátékosból így is akad bőven, de tavaly jobban nézhetett volna ki ez aroster, mint most.
Egyéne válogatta, hogyan rakta össze az 53 fős rostert adott csoportból. Egyrészt szigorúbban néztem a posztokat, leginkább a falemberek esetében, másrészt igyekeztem a special teamre is több választást szánni. Lássuk mi sült ki ebből!
[ppp_patron_only level=”3″ silent=”no”]
OFFENSE
Nem volt nehéz összerakni a támadósort, a depth chart esetében viszont 1-2 poszton fájó szívvel hagytam a második sorra embert.
Irányítók
Nem igazán tudom befogadni azt a gyűlöletáradatot, ami Prescottra zúdúl a kommentejinkben, szerintem a 10 legjobb irányító között van a ligában. Pechére Wentz az én olvasatomban viszont a legjobb ötben van, így ő a kezdőm. A tartalékot látva sokan megrökönyödhetnek, de biztos lenne több olyan trükkös játék a playbookban, ahol kamatoztatni lehetne az újonc Hurts képességeit, ez pedig manapság nagyon trendi az NFL-ben.
Futók
Kellemes dolgom volt, hiszen a csoportban három olyan futó is van, aki nem csak a földön, de elkapásoknál is veszélyes, már csak a sorrendet kellett kitalálni. Élmény lehetne nézni olyan playeket, ahol legalább ketten is a pályán vannak.
Elkapók
Talán az egyetlen olyan prémium csapatrész, ahol kevés a sztárjátékos a többi csoporthoz viszonyítva. Menjünk végig posztonként, kezdve a legegyértelműbbel: Cooperhez fogható elkapó nincs a csoportban, így az ő helye megkérdőjelezhetetlen az első csapatban.
Golden Tate játékát bár nagyon szeretem, a fiatalos lendületet még inkább. A sérülékenység őt sem kerülte el New Yorkban, és inkább mint szituációs “go to guy” tekintenék rá, a snapek nagy részét viszont az újonc Lambnek hagynám. Végül jöjjön a baloldal, ahol komoly töprengést okozott McLaurin és Gallup közé relációs jelet tenni, de a Redskins elkapója valahogy jobban meggyőzött, így egyelőre benne él a bizalmam. Steven Sims pedig mint kickoff returner foglal helyet a rosteren.
A legnagyobb kimaradó Sterling Shepard és Alshon Jeffery, de Slayton első éve annyira megvett kilóra, hogy benne többet látok, mint a két úriemberben. Az Eagles egy játékossal sem képviseli magát, de ezen talán nem lepődik meg senki.
Tight Endek
Az előző posztnál nem, itt viszont abszolút dominálnak Doug Pederson fiókái. Ugyan Ertz számít a zászlóshajónak csapaton belül, véleményem szerint nem kell sokat várni arra, hogy Goedert letaszítsa őt a trónról. Mivel blokkolásban is kiválóak mindketten, sok package-ben lehetnek ott a pályán, akár egyszerre.
Backupnak olyan játékost szerettem volna, aki leginkább a blokkolásokban tud hasznos eleme lenni a támadósornak vagy a special teamnek, erre pedig Dalton Schultz lenne a legalkalmasabb a csoportból.
Támadófal
Sokáig ez volt az az egység, ahol több minőségi játékos volt egy poszton, így a “B csapat” is felvehette volna a versenyt más divízió kezdőivel, idén viszont alaposan megcsappant az állomány.
Rögtön az RT az első ilyen, ahol Lane Johnson helye szerintem nem kérdés, de La’el Collins más divízióban röhögve lenne kezdő, komoly kihívó nélkül. Ha nem maradnék hű az oldalakhoz, akkor ez a fal még jobb lehetne mint most, de így muszáj volt vagy Martint, vagy Brooksot a második csapatba tenni, holott mindketten posztjuk legjobbjai. Ennek leginkább Will Hernandez örülhet, aki így megkapta a bal guard szerepkört a kezdőben, Kevin Zeitler viszont így kimarad a keretből RG-ként. Az élet kemény, gyerekek.
Sajnálatos módon a center poszttal idéntől már nem lesz ilyen dilemmánk, hiszen a sokáig szintén ligaelit center, Trevis Frederick visszavonult, így Kelce ül egyedül és magabiztos fölénnyel a poszt trónján. Tyron Smith bár sokak szerint már csak a neve tartja ott az elitben, a játékára azért továbbra sem lehet különösebb panasz, még ha tényleg nem is ugyanazt tudja nyújtani, mint évekkel ezelőtt. Ráadásul Trent Williams elcserélésével és Jason Peters távozásával nem is maradt igazán kihívója a kezdőért – igaz, így normális cseréje sem.
DEFENSE
A támadósorral ellentétben a védelemben már akadtak nehézségek, leginkább a back 7-ben. A védőfal viszont brutálisan jó, kár, hogy csak hatan lehetnek itt.
Belső védőfal
Kezdjünk is a legnehezebb döntéssel, hogy ki legyen az a hat játékos, aki a rosterre férhet. Hogy miért hat? Mert szerettem volna két nose tackle-t is a keretbe, akik ugyan limitáltan lennének a pályán (goal line szituációk pl), viszont a futást kíméletlenül gyilkolnák.
Fletcher Cox kiléte nem volt kérdés, mellé a kezdőbe a frissen igazolt csapattársa, Javon Hargrave kerül. Mindketten kiválóak a játék több elemében is, még jobban, mint a második sor. A Redskins duója Zeusz fiával és Jonathan Allennel egy olyan páros, amelyet bármikor elfogadnék a mindenkori csapatomba. Nem olyan kiemelkedőek hogy a szűk elitben emlegessék őket, ellenben nagyon hatékonyan teszik a dolgukat.
És akkor a két nose. Kicsit visszás a helyzet, mert két olyan játékos került be, akik a való életben is már csak adott szituációkban kerülhetnek pályára. Ha Ron Rivera átáll 4-3-as sémára, akkor Da’Ron Payne snapjei csökkenhetnek, míg Dalvin Tomlinson amúgy is Dexter Lawrence és Leonard Williams árnyékában él. Mégis, futás ellen mindketten jobbak kollégáiknál, így eshet meg, hogy az én rosteremen ők kapnak helyet.
Szélső passzsiettetők
A mélység itt már nem olyan erős mint eggyel beljebb, de így is lehet négy korrekt játékost találni, sőt, még Ryan Kerrigan személyében egy nagyobb nevű kimaradóról is beszélhetünk.
Rögtön fejvakarós témával nyitok, hogy Demarcus Lawrence vagy Brandon Graham a jobb. Lawrence lenyomott két olyan idényt, amivel nevet szerzett magának, de ez azzal járt, hogy az elvárások is megnőttek felé. Ezeket 2019-ben nem tudta teljesíteni, így páran megkongatták a vészharangokat. Én úgy gondolom, nem kell még temetni Lawrence-t, így annak ellenére is Graham elé teszem, hogy philadelphiai kollégája a konstans jó teljesítmény mintapéldánya.
A túloldalon bár egy profi snapet nem láttunk tőle, én megadom a bizalmat Chase Youngnak, főleg hogy Derek Barnett igazából az egyetlen kihívója. Én kedvelem Barnett játékát, de tény, hogy egyelőre nem ér fel az elsőkörös potenciáljához, de még mindig rettentő fiatal (24 lesz), így bőven lehet még ideje berobbanni.
Linebackerek
Megjöttünk a problémához, hogy nincs mélység a poszton. A Cowboys kibérel két helyet a kezdőből, ezt szerintem senki nem vitatja, viszont mögéjük nem nagyon tennék senkit. Pláne ha azt vesszük alapul, hogy a 2019-es évben Landon Collins vagy Jabrill Peppers is rengeteget játszott LB-ként a csapatában a sérülések (és a csapattársak képességei) miatt, szóval előbb tenném őket a kezdőbe, mint a B sort.
Így maradt az, hogy a játék egy szegmensére fókuszáltam. David Mayo játéka a futások megállításában merül ki, emellett special teamben is használható, így az egyik csere spot az övé. TJ Edwards pedig kimondottan a special teamben kapna szerepet.
Cornerbackek
Byron Jones távozása érzékeny veszteség volt ennek az összeállításnak, de cserébe Darius Slay és James Bradberry is áttette a székhelyét a csoportba, és ha már így történt, be is kerültek a kezdőbe. Mint ahogy a fővárosba visszatérő Kendall Fuller is, aki gyűrűvel az ujján kívánja folytatni a tavalyi remek teljesítményét.
A kezdő adva volt, a cserék viszont már nehezebb diónak bizonyultak. A mai passzorientált ligában nem túl szerencsés, hogy az elkapó és cornerback poszton a legvékonyabb a csoport, de abból főzünk, amink van. Így eshet meg, hogy az újonc Trevon Diggs is befér nálam, mégpedig azért, mert Ronald Darby tavaly katasztrófa volt. A rendre sérülésekkel küszködő cornerback immár Washingtonban próbálja meg leszedni az ellenfél elkapóit, de nálam ezzel az évvel kicsit parkolópályára tette magát, Diggset amúgy is nagyon kedveltem az idei classból. Awuzie sem zárt olyan bombaerős évet, de a cserepadra előbb tenném mint Darbyt, Nickell Robey-Coleman személyében viszont egy megbízható csere került a slotba.
Craig James a special team tagja lesz, mert ott piszkosul ki tudja élni magát.
Safetyk
Mind a négy franchise delegál legalább egy játékost a két safety posztra, a Giants egyenesen kettőt is. Peppers valamelyest felejtetni tudta a bust státuszát az első New York-i évében, de nálam csak mint punt returner és safety/dime tartalék kerül be a keretbe. McKinney-t már egy fokkal többre tartom csapattársánál, még ha belőle sem láttunk a legmagasabb szinten semmit, az attribútumai és tape-jei alapján nálam kimeríti a mai safety prototípust.
Collinsról már volt szó, dime felállásban simán betenném a kezdőbe, és akkor mondjuk McKinney venné át a szerepét. A free safetykre átevickélve HaHa Clinton-Dix érkezése egyből helyet biztosított számára nem hogy a rosteren, de a kezdőben is, McLeod kárára.
SPECIAL TEAM & COACHING
Zárjuk le az álomcsapatot a ST és az edzői stáb tagjaival.
Kicker poszton egész jó felhozatal volt, de végül két főre szűkítettem a döntést. Elliott nyert Hopkinsszal szemben azért, mert közelebbről kevesebbet hibázik, de nüanszok döntöttek kb a két játékos között. A punter posztot már nem adja ki a kezéből a Redskins, a nemrég új szerződést kapó Tress Way remek szezont zárt. Long snappernek pedig azért Lovatót választottam, mert Elliott a kicker, az összeszokottság pedig fontos. Ezt a doktori disszertációt biztos nem láttátok jönni.
A HC-k tekintetében nagyon egyszerű dolgom volt, hiszen a csoport 3/4-e edzőváltáson esett át, és az új szakemberek közül egyiket sem gondolom jobbnak Doug Pedersonnál. Hozzátéve, hogy Pederson a Lombardi-trófea felemelése óta azért szépen lassan rombolja a Philadelphiában felállított szobrát, de még így is inkább a középmezőnybe csúszott vissza, sem mint a liga kóklerei közé. A csillaghullás egyik oka lehet, hogy Frank Reich távozása óta nincs igazán agytröszt támadókoordinátora, de hogy Kellen Moore az lesz-e, az nagyon jó kérdés. Micsoda átvezetés!
Moore kapja meg a támadósor dirigálását, aki a szezon elején berobbant, hogy aztán ő is eltűnjön. Ugyanakkor az, hogy ez a Cowboys offense ilyen jó volt tavaly, az véleményem szerint Moore érdeme. Védőoldalon Jim Schwartz kezébe adom a gyeplőt, nekem az egyik kedvenc védőkoordinátorom, de rajta is érezni kicsit, hogy a neve miatt emlegetjük a legjobbak között, és nem az egységei miatt. Talán most, hogy kapott egy Slayt a secondarybe, a védőfal pedig még jobb lett mint tavaly, ismét egy bivaly defense-t láthatunk Phillyben.
[/ppp_patron_only]
Legfrissebb cikkeink
- 2025-ben is az irányítók fogják uralni a piacot
- Hosszabbított futójával a Panthers
- Még félelmetesebb lesz a Rams offense: két kezdő támadófalemberük is visszatér
- A meccs végi térdelés miatt nem állított fel NFL-rekordot a Ravens
- Ja’Marr Chase-re nincsenek szavak
- Zseniális, őrült, kiélezett meccsen egy kétpontos döntött a Ravens javára a Bengals ellen
- A cserék után idén 5 játékos is 18 meccset játszhat az alapszakaszban
- Egyre biztosabb, hogy McCaffrey visszatér a héten, viszont Trevor Lawrence kihagyhatja a fordulót
- MVP és további díjfigyelő a szezon felénél
- Jó kis Ravens-Bengals rangadóval indul a hét
- Bryce Young marad a Panthers kezdőjében
- A forduló legjobbja címet ért a szezon két legzseniálisabb megmozdulása
- Preston Smith kérte az elcserélését a Packerstől
- Playoff Ranking #9
- Így néz ki a Raiders új támadóoldali edzői stábja
Legutóbbi hozzászólások
- atis123juve on Hosszabbított futójával a Panthers
- atis123juve on Ja’Marr Chase-re nincsenek szavak
- Fetyke on 2025-ben is az irányítók fogják uralni a piacot
- Csakeztne on Zseniális, őrült, kiélezett meccsen egy kétpontos döntött a Ravens javára a Bengals ellen
- Fetyke on 2025-ben is az irányítók fogják uralni a piacot
- AntalKovacs21 on 2025-ben is az irányítók fogják uralni a piacot
- chester on A cserék után idén 5 játékos is 18 meccset játszhat az alapszakaszban
- Kopi3.14 on A cserék után idén 5 játékos is 18 meccset játszhat az alapszakaszban
Én nem érzékeltem gyűlöletáradatot Prescott irányába itt senkitől. Max értetlenség és csendes mosolygás van afelett, hogy épp a liga aktuálisan legjobban fizetett QB-ját készülnek belőle csinálni :)
A teljesen szélsőségeseket én sem. Viszont nagyon én sem vagyok elragadtatva tőle. DE megkockáztatom, hogy ez nem az ő hibája, hanem Mr Tapsmesteré. Őt (Dak-et) egy lassabb, de jobb szemmel megáldott LJ-nek tartok, akit sajnos nem használnak/tak. Egy normális HC, békén hagyott OC keze alatt szvsz senkinek nem fájna, hogy túl lesz fizetve. Bár nekem ez a Dallas, így is, úgy is langyos víz. Hiányzik a WoW faktor.
a csoport legjobban teljesítő irányítója még a top 3-ban sincs :D
nem igazán értem ezt a Daniel Jones mániát nálad :D a srácnak a 3. legtöbb turnover-worthy játéka volt tavaly a ligában (Kyle Allen és Jameis Winston mögött), miközben kicsivel átlag alatti extra játékot hozott.
Mutatott szép játékokat meg biztató jeleket, lehet is belőle egy jó irányító, de azért nem emelném még ilyen magas polcra.
Nyilván homerkedés :)
Ugyanakkor azért érdekesek ezek az érvelések, akárkivel beszélek róla, mert fullra lejön, hogy a PFF gondolatait pöfögik vissza :D
Amivel mondjuk csak az a bajom, hogy nem tesz különbséget a dolgok között pl. azt nagyon szépen kiemeli, mit tart kiemelkedő játéknak, mit labdavesztés esélyesnek, de az már például olyan hótnyolc, hogy egy 0-30-as meccsen van 3 rossz dobása valakinek, kis túlzással, amikor már úgyis mindegy, vagy hogy GW-drive-okat vezet valaki a meccs végén/hosszabbításban. Mindegy, hogy egy perccel a vége előtt 4. kísérletre old meg valaki valamit, mert “az csak egy játék”.
Meg amúgy is nyilván lényegtelen, hogy rajta kívül senkinek nem volt még ennyi 4+ TD-s, interception nélküli meccse, vagy hogy simán meglett volna neki az újonc TD-rekord, ha nincs a sérülése és/vagy az idényt végig játszhatja.
Nyilvánvalóan rengeteg újonchibával játszott, amiből a legfeltűnőbb a zseb érzésnek hiánya és a labdabiztonság kérdése. Amikor van ideje, akkor közepes elkapókkal is képes parádésan teljesíteni (a nagy dobások hiányát firtatóknak azért nézzenek meg pl Lions elleni TD-ket, mekkora helyekre voltak azok bedobva), pont ezért is volt szerintem is fontosabb egy jófajta OL-emberke, mint egy WR megszerzése.
Ha csak pusztán a passzolást nézzük, a labdabiztonság kérdése nélkül, akkor simán a legjobb újonc irányító volt, mégis mindenhol átnéznek rajta.
És akkor most visszatérve a PFF-hez, azért ott is elég aranyos, hogy amikor már látszott, hogy a csókában van valami (PS-ben konkrétan leugrott a képernyőről, hogy az a pocsék egyetemi passz-százalék talán nem a legjobb kiinduló állapot a lehetőségek vizsgálására, majd az alapszakaszban is szórta a 300-as meccseket), na akkor is jött egy olyan cikk, hogy inkább azért várjunk vele, hogy mi lesz, de oké, vannak biztató dolgok. Ezzel önmagában nincs semmi gond, hiszen Baker Mayfield felszopása és orbitális buktája után nyilván óvatosabb mindenki. De valahogy mégis aranyos az összkép, hogy a draft előtt lefikázott, max 2. kör végén egy próbát megér irányítónál fél évig röhögtek a Giantsen, hogy 1/6-ot adott, majd minden egyes alkalommal megjegyezték, mennyi hibája van, akkor amikor a pozitív dolgokról lehetne regélni, akkor kicsit kevesebb volt az ilyen hang :D
Tehát nyilván Wentz és Prescott is előrébb jár, valószínűleg fog is az idény végére is, de ha a labdabiztonsága (főleg a fumble, interceptionben nem para) javul, akkor azért ez nem sokáig marad így^^
az utolsó előtti bekezdéshez: úgy látom, hogy a PFF elég sokszor próbál ilyen counter-public agendát nyomni, mármint hogy elmondani, hogy a nagy tömeg véleménye, vagy a hype miért nem feltétlen igaz, vagy hol lehetne ezt árnyalni – én ezt alapvetően támogatom, mert nekem is sokszor felnyitja a szemem bizonyos dolgokban, amik a mainstreamben kevésbé vannak benne. És szerintem Jonesnál is ez (volt) a helyzet, mármint kvázi az első meccse után jött egyből mindenki, hogy ú milyen fasza a Jones és mindenki hülye volt, hogy leírta a drafton stb. Erre jöttek a negatívabb hangok a következő hetekben a PFF-től, hogy álljunk meg azért egy kicsit, nem volt olyan jó ez a teljesítmény, vagy ne kezdjük el egyből isteníteni, mert sokat hibázik stb. És akkor ez lett a fő talking point, hogy ellensúlyozza a mainstreamet, miközben mint általában, a megoldás a kettő között van.
És ez szerintem is jó és hasznos. Csak így konkrét példánál maradva meg azt látod, hogy az is hülye, aki draftolja, az is hülye, aki szerint jól teljesített :D
De én csak azt akarom, hogy cáfoljon rá mindenkire idén, és ne lehessen azzal jönni, hogy kevés a big time throw (mondjuk nálam ez nem csak a térben és időben pontos passz, hanem a meccs kimenetele szempontjából kulcsfontosságú is, de hát ez az én bajom), vagy egyéb signature stat :)
Szerintem összességében a Giants és Jones is jobban jár azzal, hogy nincs agyon ajnározva. Általában abból szokott lenni a visszaesés, amikor túlértékelnek valakit. Jones kevésbé elismerését abból a szempontból sajnálom, hogy ez Shurmur veszte lett. Szerintem nagyon jó munkát végzett vele és ha jól tudom jól kijöttek egymással. Majd meglátjuk jó döntés volt-e a menesztése. Érdekes lesz látni, hogy Denverben a szintén biztatóan kezdő Lock, hogy teljesít majd a keze alatt a remek elkapókkal a fedélzeten.
És a top 3-ba, hogy hogy nem került be?
nos, ehhez az “információhoz” elő kell fizetni :)
Egy kicsit átestél/estek a ló túloldalára. Én azt gondolom, hogy amikor bevezettétek a patreonos rendszert, akkor indokolatlanul sok támadás ért titeket jogtalanul. Személy szerint felháborítónak tartottam a sok idiótát aki habzó szájjal írta a rossz indulatú megjegyzéseket. Nem tudom, hogy ennek hatására vagy mi miatt de kezdtek elszállni magatoktól. Véleményem szerint az ilyen szubjektív dream team-ek nem az a kategória amit lakattal kellene ellátni. Pláne, hogy az AFC East olyan szakmaira sikerült, hogy Josh Allent, az eddig pályára se lépő Tua és a nála rosszabbul teljesítő Darnold mögé tettétek. De a piac diktál szóval, ha van rá kereslet, akkor nyilván elfogadja az ember, hogy így cselekszetek. Viszont azt már nehéz megemészteni, hogy másodszor fut bele az ember olyan rossz indulatú szerkesztői hozzászólásba, ami ezt a stílust képviseli “fizess, ha tudni akarod”. Ilyenkor inkább ne szóljatok hozzá, mert csak felbosszantja az embert. Ha nincs válasz érti az ember a célzást. Ha egy olyan szakmai cikk lett volna, mint mondjuk a Prescottról szóló, akkor megértem, de ezek a dream teamek teljesen a szubjektív véleményeteket tükrözik.
ha hozzám szegeznek egy kérdést, én olyan vagyok, hogy válaszolok rá, nem akarok figyelmen kívül hagyni senkit vagy kitérni előle. De akkor ha ez a preferenciád, akkor legközelebb nem írok semmit ilyen esetben :)
a szubjekíivitásról vagy hogy ez a mi véleményünk: nyilván, ezek szubjektív dolgok, de úgy gondoljuk, szakértelmünkkel alátámasztva. Ez a vélemény/szakértelem pedig van akinek ér valamit, valakinek meg nem, nincs utóbbival sem semmi baj. Csak nehéz mit kezdeni azzal, ha mégis jön erre irányuló kérdés, mikor a cikkben meg van indokolva. De persze lehet az ignorálás a legjobb válasz.
a Darnold-Allen-Tua hármasól: Ha választanom kellene, hogy kivel vágok neki a következő öt évnek mondjuk, akkor valószínűleg nálam is Allen lenne a harmadik a sorban. Lesz majd egy franchise draft játékunk, ott is Allen kelt el harmadikként, ráadásul nem is kicsi különbséggel (itt hat szerkesztő draftolt, illetve még in progress a játék). Ez valószínűleg nem véletlen.
1. Akkor abban talán megegyezhetünk, hogy a köztes megoldás egy ilyen válasz lenne: “Nem szeretnék rá válaszolni itt, mert a cikkben le van írva.” :)
2. Én személy szerint csak a te véleményedre mondanám azt, hogy tényleg alá van támasztva (és Bálintnál, ha CFB-ról van szó) és érdemes azt olvasni. Bár ezt az Allenes dolgot nem tudom hová tenni, mert passzolásban nem marad el Darnoldtól futásban meg köröket ver rá. 5 évig pedig tud még rohangálni, szóval ezt nem tudom hova tenni, hogy utolsó a sorban és, hogy ez szakmailag megalapozott vélemény lenne.
3. Bár nem én vagyok elsősorban a célközönség, de a patreonos tagságot személy szerint én jobban meggondolnám, ha “pass rush vs pass coverage, 3 lábú szék elmélet, a sack irányító statisztika, szerződés elemzések” féle cikkek lennének a lakat alatt elsősorban, nem az ilyen szakmailag megalapozott véleményekre épülő dream teames cikkek.
3) nézheted úgy is (és szerintem érdemes is úgy nézni), hogy azok vannak lakat alatt elsősorban, ezek pedig kiegészítőként :) nyilván az első kategória jóval több időt, energiát igényel (és ide vehetjük a portrékat is), így abból kevesebbet tudunk írni.
“Hat ugy hogy carlos monzo nyert, uram”
Marmint hogy miben teljesitett jobban mint Wentz pl?
Sracok, a kurva dacia reklam miert nem adja fel? Patreonoskent belepve is minden 2 percben ellepi a kepernyot. Ha csak az entelefonom/bongeszom szar akkor targytalan, de amugy rohadt idegesito.
Ugyanez. Nekem belépve nem dobja fel, de ha elnavigálok az oldalról és kicsit később visszatérek, akkor már kirak a patreon és jön is a Dacia Disaster…
Nekem belepve is. Persze azt sem ertem miert kell mindig belepni ujra meg ujra, nagyon hamar kidob a patreon login.
Persze biztos.csak en vagyok nagyon egyszeru user, de mentsegemre szoljon mas oldalakon nincs ilyen problemam.
Ez egy nagyon idegesítő dolog, már dolgozok rajta, csak sajnos ezt pluginnal nem lehet megoldani, az oldal alapszerkezetébe kell mókolni, és az utóbbi időben történtek miatt ezzel kicsit óvatosak vagyunk :D de remélhetőleg lassan megoldjuk.
Na igen, ez az allando loginolas engem is kikeszit… Eszkoz fuggetlenul, minden egyes arva cikknel 😭
“Sracok, a kurva dacia reklam miert nem adja fel? ”
Csak majd ha már vettél egyet…
Hat nagyobb az esely egy giants super bowlra jelenleg..
na várjunk, most akkor aroster vagy duster?!
Nem értem hogy egy irtó tehetséges de a mai napig ígéretnek megmaradt qb aki még egy teljes szezont nem tudott lehozni sérülés nélkül hogy lehet a kezdő qb a helyett akiről bár nem zengtek ódákat a draftolásakor de szép csendben, megbízhatóan és sérülésektől mentesen játszva top10 qb lett. Tegyétek a kezeteket a szívetekre: ti melyik qb-val vágnátok neki egy szezonnak, ugyanazzal a kerettel és edzőkkel? Meg Hurts a third string qb?! Dafuq? Semmit nem láttunk a sráctól, Haskinst is előbb vinném cserének, nem beszélve Jonesról. Sterling Shepard is simán belefér imho.