Hír

Jamaal Williams: Bradyvel ellentétben Aaron Rodgers tudja, mi az a 4. down

Az előző fordulóban Tom Brady kicsit megtévedt a Bears elleni game winning drive-ja során, és harmadik kísérletnek hitt egy negyedik próbálkozást. Azóta erről a legtöbben már megfeledkeztek, de a Packers cserefutója, Jamaal Williams úgy gondolta, hogy a Bucs elleni mérkőzés előtt kicsit beszól a hatszoros Super Bowl-győztes, háromszoros MVP irányítónak (via PFT).

“Biztos vagyok benne, hogy az én irányítóm tudja, mi az a negyedik kísérlet. Aaron Rodgers soha nem követne el egy ilyen hibát, ő túl okos hozzá. Ő mindig mindenre fel van készülve, állandón figyeli az órát, az ő vezetése alatt mi soha nem kerülnénk ilyen szituációba”

– mondta bölcselkedve.

A fogadóirodák szerint 1 pontos favorit a Packers, tehát abszolút ki-ki meccsre számítanak Vegasban. Ez lesz a harmadik alkalom, hogy a két irányító találkozik egymással, az eddigi mérleg 1-1.