Connect with us

Hír

Az előszezon első hetének menetrendje

Múlt héten megvolt az első bemelegítés, ma pedig még egy fokkal komolyabban elindul az előszezon! Mától négy napon át minden nap nézhetünk focit, hol többet, hol kevesebbet, de minden csapat pályára lép. Íme az előszezon első hetének pontos menetrendje.

Csütörtökről péntekre magyar idő szerint:

  • Washington @ Patriots 01:30
  • Steelers @ Eagles 01:30

Péntekről szombatra:

  • Titans @ Falcons 01:00
  • Bills @ Lions 01:00
  • Cowboys @ Cardinals 04:00

Szombatról vasárnapra:

  • Dolphins @ Bears 19:00
  • Broncos @ Vikings 22:00
  • Saints @ Ravens 01:00
  • Browns @ Jaguars 01:00
  • Jets @ Giants 01:30
  • Bengals @ Buccaneers 01:30
  • Texans @ Packers 02:00
  • Chiefs @ 49ers 02:30
  • Seahawks @ Raiders 03:00
  • Chargers @ Rams 04:00

Vasárnap:

  • Panthers @ Colts 19:00

Minden jog fenntartva. © 2020 Fűzővel kifelé!