Tegnap érkezett a hír, hogy a Buccaneers árulja a veterán guard Shaq Masont, és ha ezt nem tudják megtenni, akkor kivágják. Nos, ez utóbbira nem került sor, ugyanis a Texans bejelentkezett érte, a felek hátsó körös pickeket cseréltek egymással (a Buccaneers ad egy 7. kört és kap egy 6. kört) – írja Ian Rapoport.
Masonért tavaly egy ötödik körös picket adott a Buccaneers a Patriotsnak, amit keveseltünk akkor, hiszen még a 30 jó oldalán volt (most nyáron lesz 29) és magas szinten teljesített. Ha fénykorában nincs is már, még mindig egy korrekt kezdő guardnak számít, Houstonban pedig Nick Caserio general managerrel megvan a patriotsos kapcsolat.
A Texansnál a támadófal nagyjából rendben van, a Laremy Tunsil, Kenyon Green, Shaq Mason, Tytus Howard négyes nem néz ki rosszul, amennyiben a tavalyi első körös Green fejlődik – már csak egy centerre lenne szükség. E mögé azért be lehet tenni egy újonc QB-t.
A Buccaneers egyébként $5,2 milliót spórol a lépéssel, a Texansnak pedig $8,5 milliójába fog kerülni idén a guard.

Bejelentkezés Patreonnal

WP Bejelentkezés

Legfrissebb cikkeink
- BREAKING: A Jets a Brownsba cseréli az elkapó Elijah Moore-t
- A láthatáron van DeAndre Hopkins elcserélése?
- A Browns még érdeklődik Jerry Jeudy iránt
- A jövő sztárjai – Anthony Richardson
- Kisebb nevekkel, de még dübörög a piac
- Lamar Jackson “kész elhagyni” a Ravenst, és még csak teljesen garantált szerződést sem akar
- A Dolphins volt az egyetlen csapat, ahová Jalen Ramsey menni akart
- A Colts még versenyben van Lamar Jacksonért
- 5. éves opció figyelő – a 2020-as class
- Dont’a Hightower visszavonul!
Legutóbbi hozzászólások