Hír

Újabb döntetlen az előszezonban, Bryce Young megszerezte első pontjait

Két mérkőzést rendeztek az előszezon második fordulójának pénteki játéknapján, ahol előbb a Giants 21-19 arányban felülmúlta a Pantherst, majd a Falcons és a Bengals 13-13-as döntetlent ért el. Ahogy arra az Eagles-Browns is rávilágított tegnap, az előszezonban nincsen hosszabbítás, így végül sem az atlantaiak, sem a cincinnatiek nem vonulhattak le a pályáról győztesként.

A Panthersnél ismét az 1/1-es Bryce Young volt a kezdő, és a támadófal most sem könnyítette meg a dolgát, egy sack mellett több ütést is be kellett nyelnie. Összesen két támadássorozatot kapott a fiatal irányító, ezek során hat passzkísérlete volt, ebből három lett sikeres 35 yardért, eljutott a vörös zónába, de ott egy delay of game büntetés és egy sack miatt csak mezőnygólt sikerült összehozni. A Giants kezdői mindössze egy támadássorozatig voltak fenn a pályán, de akkor nagyon hatékonyan végigmasíroztak a pályán 10 játékból 75 yardot haladva főleg Darren Wallerre építve, végül azonban a másik tight end Daniel Bellinger elkapott TD-jével feltéve a pontot az i-re.

A másik találkozón a Bengalsnál Joe Burrow sérülés miatt továbbra sem bevethető, így a támadóknál a többi kezdő sem lépett pályára, így az első félidőben csak három pontra futotta. A Falconsnál is csak egy támadás erejéig voltak fenn a kezdők, végigmasíroztak a pályán, viszont interception lett a sztori vége, egy felpattanó labdát a Bengals védői szereztek meg. Érdemes még megemlíteni, hogy az első körös futó Bijan Robinson bemutatkozott a profik közt, első futása egyből szuperre sikeredett.

A mérkőzések nyerteseiről és veszteseiről vasárnap reggel írunk majd összevonva több találkozóval.