A tavalyi gyenge teljesítménye ellenére egyelőre még él a bizalom Sam Darnold irányába a Panthersnél, a general manager Scott Fitterer nyíltan kijelentette, hogy ő az első számú. Ugyanakkor ezzel együtt sem tűnt nagyon elkötelezettnek az idén 18,8 millió dollárt kereső QB mellett.
That was a pretty amazing play by Jamie Collins though for what it's worth.pic.twitter.com/NRTNfYAE52
— Dov Kleiman (@NFL_DovKleiman) November 7, 2021
“Jelenleg Sam az első számú emberünk a poszton. Minden adott ahhoz, hogy éljen a lehetőséggel, szóval reméljük, hogy így is tesz. Ezzel együtt ott a keretben PJ Walker, illetve érkezett a draftról Matt Corral. Sam áll az élen, de amíg valaki igazán meg nem erősíti a helyét és esélyt ad nekünk a győzelemre, addig semmi sem biztos. Meglátjuk, hogy alakul”
– mondta Fitterer (via PFT).
Az irányítóért a Panthers egy második, egy negyedik és egy hatodik körös picket adott a Jetsnek tavaly, majd lehívta az ötödik éves opcióját, ami az idei évre garantált 18 millió dollárt jelent. Darnold mindezt 59,9 százalékos pontossággal, 2527 yarddal, kilenc TD-vel és 13 INT-vel hálálta meg 12 meccsen.

Bejelentkezés Patreonnal

WP Bejelentkezés

Legfrissebb cikkeink
- 319 játékost hívtak meg a 2023-as Scouting Combine-ra
- Nick Foles az Eaglesből szeretne visszavonulni
- Super Bowl LVII – Skill playerek
- Super Bowl LVII – Támadófalak
- A Raiders engedélyt adott Carrnak és a Saintsnek egy közös találkára
- A fogadóirodák szerint Aaron Rodgers a Raidersben folytatja
- Házon belül találta meg a Titans az új támadókoordinátorát
- Cam Jordan: Minden tisztelem Tom Bradyé, de örülök, hogy elment a divízióból
- Megtalálta új védőkoordinátorát a 49ers
- Így nyilatkoztak a résztvevők a nagydöntő előtt
Legutóbbi hozzászólások