A Saints pass rushere, Cam Jordan megkezdte az éves “idén mi fogunk Super Bowlba jutni” kört. Ez pedig az esetében azt jelentené, hogy újdonsült irányítója, Derek Carr visszatérne oda, ahonnan érkezett és ahol egész eddigi karrierjét töltötte: Las Vegasba, a 2023-as szezon nagydöntőjének helyszínére.
“A Super Bowl az elvárásom. Azt várom, hogy Derek Carrt visszajuttassuk Vegasba, ahonnan jött, mi pedig visszajussunk a Super Bowlba.”
– mondta Jordan a SiriusXM NFL Radio műsorában, és hozzátette, hogy nem állhat úgy neki egy szezonnak, hogy abban reménykedik, hogy majd 10 meccset megnyernek aztán kiesnek a rájátszásban, hinnie kell abban, hogy minden egyes meccset meg fognak nyerni.
Erre persze sok esély nincs, de a csoportgyőzelemért mindenképp küzdhet a Saints – sőt a fogadóirodák szerint favorit is erre. A Super Bowl már más tészta, erre a fogadóirodák szerint a 13. legesélyesebb csapat a New Orleans. A főcsoport megnyerésére pedig az ötödik legesélyesebbnek tartják Carrékat Vegasban.

Bejelentkezés

Legfrissebb cikkeink
- Touchdown Week3 – 6 pont és egy sikertelen extra
- Garrett Bolles: Hét éve vagyok Denverben és mást sem csinálunk, csak veszítünk!
- Davante Adams: Nincs időm egy elvesztegetett szezonra!
- Alvin Kamara a héten visszatérhet
- Letartóztatási parancsot adtak ki JC Jackson ellen
- Szárnyal a Texans újonc irányítója
- Jimmy Garopoolo bekerült az agyrázkódás-protokollba, veszélyben a hétvégi játéka
- A Steelers OC olyan pocsék teljesítményt nyújt, hogy előléptették
- Az Eagles könnyebben, a Bengals nehezebben nyert hétfő éjjel
- Triple Coverage #487 – Nagyon érdekes fordulón vagyunk túl, most jól ki is beszéltük
- Véget ért Mike Williams szezonja
- Sam Howell is úgy nyeli a sackeket, mintha kötelező volna
- A Rhein Fire nyerte az ELF idei kiírását!
- A Dolphinsra egyszerűen nincsenek szavak
- Derek Carr megúszta a legrosszabbat
Legutóbbi hozzászólások