Terry McLaurin lábujja megsérült a Ravens elleni előszezonmeccsen, de a legfrissebb riportok szerint (via Ian Rapoport) nem súlyos a sérülése és jó eséllyel ott lehet a Commanders kezdőjében a Cardinals elleni szezonnyitón. Az előszezon hátralévő részét viszont biztosan kihagyja a sztárelkapó.
McLaurin 2019-ben a Commanders harmadik körös játékosa volt, és annak ellenére, hogy soha nem volt jó irányítója, három szezon alatt 222 elkapást, 3090 yardot és 16 TD-t pakolt be a közösbe. Ennek megfelelően kapott idén egy 3 éves, évi 23,3 millió dolláros hosszabbítást, ami a liga egyik legjobban kereső elkapójává tette.
Egyértelműen a csapat legjobb támadója, és ligaszinten is nagyon jó elkapó, ráadásul a pályán kívül is csak jó dolgokat hallani róla. A hiánya óriási érvágás lenne még úgy is, hogy a Curtis Samuel-Jonah Dotson duó azért nem rossz.

Bejelentkezés

Legfrissebb cikkeink
- Szárnyal a Texans újonc irányítója
- Jimmy Garopoolo bekerült az agyrázkódás-protokollba, veszélyben a hétvégi játéka
- A Steelers OC olyan pocsék teljesítményt nyújt, hogy előléptették
- Az Eagles könnyebben, a Bengals nehezebben nyert hétfő éjjel
- Triple Coverage #487 – Nagyon érdekes fordulón vagyunk túl, most jól ki is beszéltük
- Véget ért Mike Williams szezonja
- Sam Howell is úgy nyeli a sackeket, mintha kötelező volna
- A Rhein Fire nyerte az ELF idei kiírását!
- A Dolphinsra egyszerűen nincsenek szavak
- Derek Carr megúszta a legrosszabbat
- Patrick Mahomes újabb rekordot döntött
- Carson Wentz és Matt Ryan is bepróbálkozott a Jetsnél
- Brutális Browns defense, összeomló Commanders offense, Patriots- és Seahawks-győzelem
- Hozta az elvártat a Chargers-Vikings, nagyot fordított a Packers, beindult a Steelers
- Két hatalmas kiütés, három nagy meglepetés
Legutóbbi hozzászólások