Hír

Vasárnapi érdekességek

Drew Brees lett az első irányító a történelemben, akinek 100 mérkőzésen is sikerült 300+ yardot passzolnia.

Matthew Stafford rendelkezik legtöbb passzolt yarddal egy karrier első 100 mérkőzésén, pontosan 27 890-et sikerült összedobálnia ez idő alatt.

A védőjáték szerelmeseinek ajánljuk a vasárnap esti rangadót, ugyanis a Seahawks@Cardinals lett a harmadik mérkőzés az NFL történetében, ami 3-3-as rendes játékidő után hosszabbítással ért véget. De ez még mind semmi, ez lett ugyanis az első 6-6-os DÖNTETLEN 1972 óta, amin nem született TD. És akkor a két kihagyott közeli mezőnygólt az utolsó pár percben nem is említettük.

Matt Ryan a maival együtt sorozatban 46 mérkőzése passzolt legalább 200 yardot, amivel NFL-rekordot döntött.

Ryan Fitzpatrick bejött a padról és megfordította a Ravens elleni párharcot, majd a mérkőzés utáni sajtótájékoztatón meg is mondta a magáét a padoztatásával kapcsolatban. Szerinte a tulajdonos és a GM nem bíznak benne, pedig neki kellene kezdenie minden héten.

Jay Ajayi OJ Simpson, Earl Campbell és Ricky Williams után a negyedik olyan játékos lett a liga történetében, aki kétszer egymás után 200 yardot fut.

És meg is van Vinatieri rekordja!

14657278_10153791512281431_7392069672638564932_n

Joe Flacco megdöntött egy franchise rekordot 176 egymás utáni, interception nélküli passzal. A következő dobásánál eladta a labdát.

Az Eagles-Vikings mérkőzés az első az NFL történetében, aminek 11-3 volt a félidei eredménye

Jeff Fishernek ez volt a 160. veresége karrierje során, ezt rajta kívül csak két ember mondhatja el magáról. Már csak 5 vereségre van Dan Reevestől, aki a rekordot tartja. Vajon már idén meglesz Fishernek, vagy várnunk kell egy évet?

Brian Hoyer legalább 8 hetet kénytelen kihagyni kéztörés miatt.