Mark Barron, a Los Angeles Ramstől kivágott linebacker a Pittsburgh Steelers csapatához szerződött 2 évre $12 millióért. Barron nem egy különösen jó játékos, de a Steelers jelenlegi opcióinál jobb, így feltehetőleg sok játékidőre számíthat. Nem ő lesz a hosszútávú megoldás – ahogy például Moncrief sem az elkapóknál -, de legalább ad egy kis rugalmasságot a drafttal kapcsolatban ez az igazolás.
Barron öt szezont húzott le a Ramsnél, azonban még a Buccaneers draftolta 2012-ben az 1/7-es pickkel, és három idényen át szerepelt Tampában. Akkor még safetyt játszott, azonban linebackerként találta meg végül a posztját. Egy Deone Bucannonhoz hasonló szerepkörben játszott és Bucannonhoz hasonlóan túl is volt értékelve, hiszen rengetegen ismerik őket, mint safety-linebacker hibridek, azonban nem teljesítettek jól csapatukban.

Legfrissebb cikkeink
- A Bengals nem áll le, Trey Hendricksonnal is hosszabbítana
- Újabb nagy potenciállal rendelkező bustot igazolt az Eagles
- Hosszabbított a liga legjobb jobboldali tackle-jével az Eagles
- A Vikings kivágta tavalyi kezdő centerét
- A holtszezon szokásos bajnokai? – Bears FA-értékelő
- Ez bizony kevésnek tűnik – Chiefs FA-értékelő
- Triple Coverage #590 – Hogyan befolyásolta a piac a draftot?
- Új legjobban fizetett cornere van a ligának!
- Egyelőre úgy néz ki, hogy Allen Lazard marad a Jetsben
- Joey Bosa: Halhatatlanok lehetünk Buffalóban
- Mock draft a szabadügynök piac lecsengése után
- A legjobb elérhető szabadügynökök piacnyitás után egy héttel
- Rövidhírek a hétvégi igazolásokról
- Egyáltalán nem köteleződött el Sam Darnold mellett a Seahawks
- BREAKING: A Bengals hosszabbított Ja’Marr Chase-szel és Tee Higginsszel is!
Legutóbbi hozzászólások
- ThySoul on Joey Bosa: Halhatatlanok lehetünk Buffalóban
- Kopi3.14 on BREAKING: A Bengals hosszabbított Ja’Marr Chase-szel és Tee Higginsszel is!
- Zotya on Nincs meg, hogy mit kell tudni a 2025-ös draft classról? Gyere, elmondom! – 2. rész
- Hurrá Torpedó on Joey Bosa: Halhatatlanok lehetünk Buffalóban
- Cseh Tibor on BREAKING: A Bengals hosszabbított Ja’Marr Chase-szel és Tee Higginsszel is!
- Pedro44 on BREAKING: A Bengals hosszabbított Ja’Marr Chase-szel és Tee Higginsszel is!
- Kopi3.14 on BREAKING: A Bengals hosszabbított Ja’Marr Chase-szel és Tee Higginsszel is!
- LG on A legjobb elérhető szabadügynökök piacnyitás után egy héttel
Fura a Rams linebacker helyzete. In need. És eddig csönd. Nagy a csönd. Provolone készül valamire.
Draftrol hoznak vkit.
Egyet?
Muszáj lesz valakit szerezniük, mert jelenleg 2db ILB van a roster-en, 2018-as 5. és 7. körös választások szinte nulla játéktapasztalattal!
Hát elég hátul draftolnak, és a 2 első körre projektált LB után (akik a 31. pickig kimennek) nagy szakadék van.. és utána csak a 3. kör végén húznak. Ott már necces kezdő kalibert találni. Feltrade se nagyon jöhet szóba szerintem (nem éri meg és nem tudnak mit adni)
Tudja, csak nem sejti.
Üdvözlöm a császárodat!
Jamie Collinsnak adhatnának egy egy éves prove it jellegű szerződést, azt úgyis szeretik a Ramsnél. Phillips kezei alatt szerintem újra klasszis lehetne.
A LB-ek szerepe az utóbbi időben, az egyre gyakoribb szubfelállások miatt, jelentősen csökkent. Igen gyakori a 2 LB-es megoldás + slotCB alkalmazása vagy a SS felhúzódása. Ha jó a DB állomány, a kevés LB nem igazán nagy gond.
A Rams rosterén jelenleg 7 LB van, köztük Ebukam, Fowler és a DB-k sem olyan kutyaütők (Talib, Weddle, Peters, Robey-Coleman).