A hét számai:

• -137: Ennyi a pontkülönbsége a Dolphinsnak idén, ez pedig rekord.
  • 0: Ennyi pontot szerzett a Dolphins szeptemberben a második félidőkben.
  • 2-2: Ennyi mindegyik AFC South csapat mérlege. Ilyen még nem fordult elő az NFL történetében.
  • 5-1: Ennyi a Bears mérlege 2018 óta olyan meccseken, ahol 20 pontnál kevesebbet szerez. Az NFL többi csapatnák összmérlege ilyen meccseken 28-186.
  • 8: Ennyi meccse nem nyert a Broncos – ez a leghosszabb aktív széria jelenleg.
  • 45,9: Ennyi volt Tom Brady passer ratingje a Bills ellen – ez a legkevesebbje a Patriots irányítójának egy győzelem során.
  • 55: Ennyi pontot szerzett a Buccaneers, ennyit pedig még sosem szerzett senki veretlen csapat ellen (minimum 3-0).
  • 1 326: Ennyi elkapása van karrierje során Larry Fitzgeraldnak, aki ezzel a vonatkozó örökranglistán Tony Gonzalezt megelőzve a második helyen áll.
  • 15 021: Ennyi futott yardja van karrierje során Frank Gore-nak, aki ezzel a vonatkozó örökranglistán a negyedik helyet foglalja el.

A hét elemzése Deshaun Watsoné:

És a hét strébere is Deshaun Watson, aki a Panthers elleni vereség után pár órával visszament a gyepre, hogy dolgozzon kicsit a QB-edzővel.