Ha van közös pont a Browns szurkolókban és a Redskins főedzője, Jay Gruden között, az az, hogy rendkívül sajnálják, hogy Carson Wentz Philadelphiában kötött ki a tavalyi drafton.
Egyszer már megkeserítette az életét a másodéves irányító, amikor a nyitófordulóban szenvedtek vereséget az Eaglestől hazai pályán, most pedig jöhet a visszavágó Philadelphiában a hetedik forduló MNF-jén. Wentz elképesztő formában van, egyre többször szerepel a neve az MVP címre pályázó játékosok között, csapata pedig halad az NFC első kiemelése felé. Gruden érthető okokból nem túl boldogan utazik csoportriválisához, ahol nem a saját csapata a favorit. Ráadásul ez az egész idei Wentz-mánia csak a Brownsnak köszönhető, akik elpasszolták az Eaglesnek azt a 2. draftpicket, ahol a játékos Phillybe került.
Olyan gyorsan alkalmazkodik és fejlődik, amire nagyon régen, vagy tán még sosem láttam példát. Elképesztő módon érzi a zsebet, nem ijed meg a nyomástól sem, és képes nagy játékokra is, akár dobnia, akár futnia kell érte. Rövidke karrierje ellenére már most a legjobb irányítók között kell lassan emlegetnünk, és még hova fog fejlődni te jóságos ég… Fogalmam sincs, mit keres ő Philadelphiában, egyszerűen nem értem, hogy egy ilyen tehetségről hogy tudott lemondani a Browns. Ráadásul mi szívunk a döntésük miatt.
– mondta Gruden soron következő ellenfelük legújabb csillagáról.
Valóban, Wentz rohamtempóban fejlődik, és a támadósor is összeállt körülötte, a Browns pedig már lassan sajnálni sem érdemes. Az elmúlt két évben ugyanis előbb Wentzről, majd Deshaun Watsonról is lemondtak a drafton, és egyelőre nem őket igazolják ezek a döntések. Higgyétek el, már mi is unjuk beléjük törölni a lábunkat, de megkerülhetetlen az, amit az elmúlt évek során leműveltek.

Legfrissebb cikkeink
- Új legjobban fizetett cornere van a ligának!
- Egyelőre úgy néz ki, hogy Allen Lazard marad a Jetsben
- Joey Bosa: Halhatatlanok lehetünk Buffalóban
- Mock draft a szabadügynök piac lecsengése után
- A legjobb elérhető szabadügynökök piacnyitás után egy héttel
- Rövidhírek a hétvégi igazolásokról
- Egyáltalán nem köteleződött el Sam Darnold mellett a Seahawks
- BREAKING: A Bengals hosszabbított Ja’Marr Chase-szel és Tee Higginsszel is!
- A Chiefs visszaigazolta JuJu Smith-Schustert
- Kivágta tavaly drágán igazolt cornerét a Titans
- Elcserélheti kezdő tight endjét az Eagles
- Aaron Rodgers a Vikingsra vár, hozzájuk szeretne aláírni
- Pár napja kivágta, most mégis visszaigazolja Kyle Juszczyket a 49ers
- TRADE: A Vikings megszerezte a 49ers futóját
- A Falcons tényleg nem vágja ki Cousinst, kifizette a 10 millió dolláros bónuszát
Legutóbbi hozzászólások
- Zotya on Nincs meg, hogy mit kell tudni a 2025-ös draft classról? Gyere, elmondom! – 2. rész
- Hurrá Torpedó on Joey Bosa: Halhatatlanok lehetünk Buffalóban
- Cseh Tibor on BREAKING: A Bengals hosszabbított Ja’Marr Chase-szel és Tee Higginsszel is!
- Pedro44 on BREAKING: A Bengals hosszabbított Ja’Marr Chase-szel és Tee Higginsszel is!
- Kopi3.14 on BREAKING: A Bengals hosszabbított Ja’Marr Chase-szel és Tee Higginsszel is!
- LG on A legjobb elérhető szabadügynökök piacnyitás után egy héttel
- ThySoul on Joey Bosa: Halhatatlanok lehetünk Buffalóban
- Cseh Tibor on A legjobb elérhető szabadügynökök piacnyitás után egy héttel