Hír

Állkapocscsonttörést szenvedett Clay Matthews

Ha nem volt elég a Seahawks elleni vereség, itt egy újabb rossz hír a Los Angeles Rams szurkolóinak: eltört az állkapcsa az idén szerződtetett Clay Matthewsnak, aki így műtétre szorul – mondta el Sean McVay az ESPN-nek. A passzsiettetőre 4-6 hét kihagyás vár.

Matthewst a Seahawks futója, Chris Carson rúgta véletlenül arcon a negyedik negyed végén az egyik futásánál – egészen pontosan harmadik és goal helyzetben a 11 yardos vonalról indulva, amikor Matthews a futó lábára vetődött.

A védő idén elég jól teljesít, 19 szerelése, 6 sackje és 7 QB hitje van a statisztikai lapokon öt meccs után. A helyét Samson Ebukam veheti át, és a másodéves Ogbonnia Okoronkwo kerülhet még be az aktív keretbe, illetve a rotációba.