Talán sose lehetett még annyira érezni, hogy a messzi északon új szelek fújnak, mint az idei offseasonben. Az eseménytelen évek után idén keményen odavert a Packers vezetősége az asztalra és az egyik legaktívabb szabadügynök időszakot tudhatja magáénak.
Hosszú évek teltek el úgy, hogy a Packers drukkereknek volt valószínűleg a leghosszabb az offseason. Míg a legtöbb szurkoló izgalommal várta az FA piacot, a Green Bay szimpatizánsok tudták, a legtöbb saját szabadügynöküket vissza fogják igazolni és egy darab külsős játékos se fog érzeni. Aztán tavaly már jött egy Jimmy Graham, Mo Wilkerson, de mi volt az az idei eseményekhez képest!
Érkezők
- Za’Darius Smith, Edge, Ravens (4 év, $66M)
- Preston Smith, Edge, Redskins (4 év, $52M)
- Adrian Amos, S, Bears (4 év, $37M)
- Billy Turner, OL, Broncos (4 év, $28M)
Mr. és Mr. Smith Green Bayben.
Nehéz ennek a duónak az érkezését nem összevetni a távozókkal. Előzetesen azonban egy egészen érdekes statisztika:
2018-ban az irányítóra helyezett nyomás:
- Az összes Packers edge játékos: 87
- Preston & Za’Darius Smith: 113
A Clay Matthews, Nick Perry, Kyler Fackrell, Reggie Gilbert négyes fogat együtt szerezte meg a Smith duo siettetéseinek a 75%-át. Bár olcsó nem volt a poszt vérfrissítése, – mindkét játékos top20-as fizetést kap a posztján, Za’Darius konkrétan jelenleg a 8. helyen áll – szükséges mindenképpen. Oda jött segítség, ahova a legjobban kellett. A secondary nagyrészt fiatal, a védőfal remek, az irányítók azonban ha nem jött a siettetés középről, nyugodtan lubickolhattak a zsebben. 2018-ban a csapat legjobb és egyetlen komoly passzsiettetője a nose tackle poszton játszó Kenny Clark volt, amit nem lehetett tovább hagyni.
Za’Darius és Preston esetében is egyértelműen a 2018-as szezon volt a kiugró, de Za’Dariusnak már 17-ben sem volt rossz éve. Ő kifejezetten pass rusher specialista, aki főleg az elmúlt 2 szezonban robbant be, míg Preston már régebb óta ott van a köztudatban és a játéka is sokrétűbb. Kis jóslattal élve Z. Smithnek lesz több sackje, de P. Smith lesz, aki több játékot tud megcsinálni a labdáson, jobban támogatni a futás elleni védekezést, akár cover feladatokat is ellátni.
A rokoni kapcsolatban természetesen nem álló Smith duó érkezésével azonban a liga egyik legjobb pass siettető egysége is lehet akár 2019-ben a: Z. Smith – K. Clark – M. Daniels – P. Smith sor.
A passzsiettetésen túl a 3. nagy nevű érkező Adrian Amos a szomszédból tette át a székhelyét Green Baybe. A Packers és a Bears, bár közvetve, de 1 év alatt kicserélte a safetyjeit. HaHa Clinton-Dix ment Chicagóba, Amos pedig Wisconsinba.
Adrian bár több poszton is játszatható elsősorban a boxhoz közel strong safety pozícióban érzi otthonosan magát és Fangio alatt a Bearsben is főleg itt forult meg. Kiemelkedő szezonokat tudhat maga mögött, de kérdés ebben milyen arányban volt benne az ő tehetsége, a remek társak vagy épp Fangio védelmi koordinátor keze. Érkezésével egyértelműen a legjobb S lett az egységben, de hogy valóban SS-ként vagy esetleg hátravont FS-ként számítanak rá, az még nem tisztázott és sok múlhat a további FA tevékenységen vagy a drafton.
Végül pedig egy kissé meglepő név Billy Turner személyében. A 2018 előtti 2 szezonban összesen 200 snappet játszott, majd tavaly már nagyjából kezdőnek volt nevezhető a Broncos falában. Hol RT-t, hol LG-t játszott, új állomáshelyén az egyébként nem rossz nevekből álló fal egyetlen kiadó posztjára érkezett RG pozícióba. A támadófal ezzel valószínűleg össze is állt és nagy változás továbbra sincs. Kiemeledő tackle páros (már amikor Bulaga épp egészséges), egy jó center és maximum átlagos guard páros védi majd 2019-ben is Aaron Rodgerst. A támadófal LeFleur érkezésével valószínűleg többet fog zone blocking elemeket alkalmazni, amihez Turnert látták a megfelelő embernek. Ugyanakkor elsősorban Turner erőssége is inkább a passzblokkolás, ami Green Bayben most már évek óta hagyományosan az egyik legjobb a ligában.
Hosszabbítások
- Marcedes Lewis, TE
- Gerionimo Allison, WR – RFA –
- Reggie Gilbert, Edge – ERFA –
- Jake Kumerow, WR – ERFA –
- Justin McCray, G – ERFA –
- Lucas Patrick, G – ERFA –
- Robert Tonyan, TE – ERFA –
A felsorot nevekből egyedül Lewis volt igazi szabadügynök, a többiekre a korlátozott szabadügynökök státuszuknak megfelelő tendert hívott le a csapat és tartotta őket még 1-1 évig a keretben. A sor mellőzi a nagy nevű játékosokat, de Allison, ha jelenleg ránézünk a Packers elkapók depth chartjára, valahol a 2.-3. poszt körül mozog és vélhetően a legtöbb snapet fogja kapni 2019-ben is ebből a sorból.
Gilbert egy hasznos rotációs játékos aki a Smith-ek pihenőidejében kaphat majd főleg szerepet. A többiek megtartása esetében a keret mélyítése volt a fő érv.
Távozók
- Clay Matthews, Edge – Los Angeles Rams
- Nick Perry, Edge – CUT
- Randall Cobb, WR – Dallas
- Bashaud Breeland, DB – Kansas City
- Kentrell Brice, S – Tamap Bay
- Jake Ryan, iLB – Jacksonville
Utaltam már rá, hogy nem véletlenül jött két nagyobb nevű pass siettető is a csapathoz. A Packers teljesen lecserélte az OLB duóját. Nick Perry azok után, hogy karrierje egyetlen értékelhető szezonját hozta 2016-ban és aláírt egy akkor nem is olyan rossznak mondható hosszabbítást, az elmúlt két évben folyton sérülésekkel küszködött és közel nem hozta azt a teljesítményt, amire a nagy szerződést kapta. A csapat inkább elkönyvelt 11M halott pénzt az elküldésével egészen minimális cap space felszabadítás mellett, csakhogy túllépjenek a Perry időszakon.
A legnagyobb távozó azonban természetesen nem ő, hanem a klublegendának is minden bizonnyal joggal nevezhető Clay Matthews. A franchise sack leadere – akinek státusza minden bizonnyal sokáig meg is fog maradni – 83.5 egységnél állt meg. Ritkán válik meg a Packers egy Matthewshoz hasonló saját jövőbeli Hall of Famer játékostól, de az utóbbi években nagyon megkoppott az egykor retteget Claymaker eredményessége. Már 4 szezon óta nem érte el a 8 sacket egyetlen idényben sem. Talán mindkét félnek jót fog tenni a váltás.
Nem ekkora, de mindenképpen meghatározó játékos volt Randall Cobb is a 2000-res évek Packers csapatában. A keze továbbra is remek és egy kiemelkedő képességű slot elkapó, de a sok sérülés és a mellé társuló eredménnyesség visszaesésével itt is időszerű volt a váltás.
A három nagyobb nevű játékos mellett távozott egy ígéretes LB Ryan személyében, akinek a maradását valószínűleg a 2018-as training campben elszenvedett ACL és a szezon teljes kihagyása keresztelte meg. Ryan egy kicsit old school LB, főleg a futás ellen használható earyl downoknál, de sérülésig folyton javult a játéka a cover feladatok terén is.
Rajta kívül a secondary vesztette el még két pótolható játékosát. Brice a Clinton-Dix utáni idők FS-je volt és nem véletlenűl nem marasztalta a csapat, míg Breeland mindössze egy fél szezont töltött a csapatnál. A rutinja talán hiányozni fog a fiatal egységben, nem is játszott feltétlen rosszul ittléte alatt, de a jövő mindenképp a King – Alexander – Jackson trióban van.
Draft
A csapat sokkal kényelmesebb helyzetben vághat neki a draftnak, mint azt egy hónapja gondoltuk volna. A már bebetonozottnak gondolt 1/12-es edge rusher pick helyett jöhet egészen máshova az erősítés. Ráadásul a tavalyi lehúzás lecsere után az 1/30-as pick is Gutekuns GM rendelkezésére áll.
A kezdő sorokat nézve a védelemben Blake Martinez mellé nem ártana valaki a LB sorba, továbbá a free safety spot kiadó. Ezen kívül az offense-ben az elkapó sorba jöhetne esetleg erősítés, hisz ott jelenleg Davante Adamsen kívül inkább csak ígéretes fiatalok vannak.
Suttogják a TE picket is, az idei évben ráadásul két első kört megérő játékos is akad és később is vannak jó prospectek, azonban Jimmy Graham maradásával ez is csak hírgeneráló találgatás egyelőre.
Továbbá a mélység erősítése több sorba elképzelhető akár korai pickekkel is. A falak mindkét oldalon – Bulaga egy remek játékos de továbbra sem tud egészséges maradni és jövőre szabadügynök lesz. A védőfalból hasonló a helyzete a szerződést tekitve Mike Danielsnek és Kenny Clarknak is, bár itt Clark esetében a csapat minden bizonnyal élni fog az 5. éves opcióval vagy akár jönni fog a hosszú távú hosszabbítás. Daniels viszont jövőre már 30 éves lesz és esetében az újraigazolás egyáltalán nem garantált.
Értékelés
A csapat erősődött ott ahol a legjobban kellett, a passzsiettető szekcióban. Megvált két már idősődő (Perry azért még csak 28) játékostól és hozott két ígéretes fiatalt. A secondaryban tátongó két lyuk közül az egyiket egy nagyon jó játékossal foltozta be és elhozta a hiányzó láncszemet a támadófalba is. Bár meghatározó játékosoktól kellett ezáltal megválni, egyikük esetében sem mondható, hogy nem volt várható a “szakítás”. A kezdőbe egy, maximum két játékos kell még és még mindig van 13M a csapat kasszájában, torábbá 3 választási jog is a top50-ben a drafton.
Értékelés: A
Legfrissebb cikkeink
- A Lionsnál bíznak abban, hogy még visszatérhetnek a sérült sztárok
- Chase Young marad a Panthers kezdője a szezon végéig
- Újabb 49ers sztár tartja a markát egy zsíros szerződésért
- A Saintsnél megint sok a sérült, jó híreket kapott a Seahawks
- A Chiefs az egy labdabirtoklásos győzelmek királya
- Súlyos sérülést szedett össze Tank Dell
- Kik okozhatnak meglepetést a rájátszásban?
- A Chiefs legyőzhetetlen, a Ravens pedig megtörte az átkot
- A Ravens kivágja Diontae Johnsont
- A Falcons a szezon végén kivágja Kirk Cousinst
- FK! Coin Toss – A legjobb fogadások a 16. fordulóra
- Myles Garrett szeretne valami tervet látni Clevelandben
- FK! Preview #16
- Jalen Hurts TD-rekordot dönthet idén (és akár Josh Allen is)
- A Bills lehet az első csapat, amely zsinórban 9 meccsen szerez 30+ pontot
Legutóbbi hozzászólások
- FaragoT on Chase Young marad a Panthers kezdője a szezon végéig
- Cseh Tibor on A Chiefs legyőzhetetlen, a Ravens pedig megtörte az átkot
- Cseh Tibor on A Ravens kivágja Diontae Johnsont
- Kaqxar on A Ravens kivágja Diontae Johnsont
- Cheetah008 on FK! Preview #16
- fakesz on FK! Preview #16
- TheGUARDiAN on Jalen Hurts TD-rekordot dönthet idén (és akár Josh Allen is)
- bjeela on Jim Harbaugh: A fair catch kick a “kedvenc szabályom”
rég vártam ennyire a draftot, már most izgulok, hogy ki jön.
Az egészen érdekes statisztika kicsit mélyebben, azaz más szemszögből is! A “Smith brothers” az irányítóra helyezett tavalyi 113 nyomásból 12,5-et váltott sack-re, ami 11%. Az összes packers edge játékos a tavalyi 87 siettetésből viszont 18-szor (Ebből Fackrell egymaga 10,5-et vállalt) be is zsákolta az irányítót, ami 20,7%. Azaz hatékonyságban viszont már brutális a lemaradása az új igazolásoknak. Mennyiség vagy minőség? Ez itt a kérdés. Illetve az, hogy biztosan kipipálható akkor ezek szerint ez a poszt?
én mondjuk ezért tartottam volna meg Matthewst, aki állítólag maradt volna ócsóbbér’. Ha nem rá hegyeződik ki a figyelem nagy része, akkor még lehetett volna hasznos, plusz ugye középen is akár.
Egyetértek, én is így gondolom. Szerintem Fackrell mellé elég lett volna 1 igazolás + Clay. És ne feledjük a draftot sem. A megmaradt pénzből pedig lehetett volna a támadó oldalra is erősítést hozni, mondjuk a WR posztra.
Ez elég jól hangzik és tetszett volna, de Clay annyiért ment a Rams-hez, ami nekünk szerintem már nem érte volna meg. Pedig én azt vártam, hogy 1 EDGE FA mellé a draftról egy fiatal, rotációban megtartva CM.
Fackrell egy jó rotációs pass rusher de nem több. Abból a 11 sackből 6db jött két meccsen. A hatékonyság szép dolog de Fackrell nem helyez konzisztensen nyomást, amikor igen az tavaly sokszor fordult sackbe. Ez beállítottság kérdése is, de h választani kell akkor én inkább szavazok az 50 nyumás / 15 sack mellett mint a 25/10 mellett.
Azért azt se feledjük, hogy Za’Darius is a 8,5-ből 3-at a Titans ellen szerzett, és volt egy 5 meccses sack nélküli sorozata is.
Másrészt kicsit félreértelmezted a választási opciókat. :) Az 50 nyomás/ 5 sack és a 37 nyomás/ 7,5 sack a valós lehetőségek a modellben. :)
Off! Amúgy érdekes ez a téma! Nyomás vagy sack? Mi ér többet? Lehetne neki szentelni például egy cikket a draft után nyáron, csak hogy feldobjuk a holtszezont. :)
Akkor hozzuk be a képletne a QBHits-et is, hiszen ez is árnyalja a képet. A két Smith 41 QBHits-ével szemben a 4 GB EDGE produkált 35-öt (amiből a 2 cut 15-öt visz el).
Valóban lehet tovább mélyíteni a dolgot. :)
tömören: egy játékot figyelembe véve nyilván sack, de ha jósolni akarunk jövőbeli teljesítményre, akkor pressure
Azért ezt ne ugorjuk át ilyen könnyen! :D
Nekem rengeteg kérdésem, észrevételem lenne ehhez a nyomás, ütés, sack témához. :) Én javaslok erről egy vitanapot majd nyár elején, amikor majd úgy is minden pang. :D
emlékeztess majd mert elfelejtem addigra :D
OK!
épp most jött egy ilyen tweet, ami érdekes a témában:
https://twitter.com/Moo12152/status/1111614461012520960
Biztosan érdekes, csak nem értem, hogy mi minek a rövidítése a táblában. :)
bal oldali oszlop ugyanaz, mint a felső sor, csak fent rövidítve :)
szvsz kellett mindenképp a két új. Sérülések úgyis lesznek, Fackrellön kívül nincs más.
Azt olvastad valahol, h mennyiért maradt volna? Van vmi pletyka ezzel kapcsolatban? Én is azt reméltem, amit előttem írták, egy FA, egy draft, CM marad egy évre olcsón (de az ő döntése is teljesen érthető személyes oldalról: közel az otthonához, jobb klíma, eredmények a Rams él stb.).
én csak annyit olvastam, hogy a maradás volt a prioritás, de mivel ide nem kellett, ezért kevesebb pénzért ment a Ramsbe, mint amit máshol kapott volna (mert így család, otthon, közel van a Rams stb.) persze ennek jó része PR szöveg.
Meg akkor nem kellene majd képet cserélned, amin már az új mezben vagy! :)
Ugyanakkor úgy is lehet nézni, hogy a két edge személyében elment 5 sack és jött 12,5. Valamint, ha a nyomásgyakorlás majd 1,5-szeresére nő, az már önmagában is nagy előrelépés.
Szerintem az új felállás jobban fexik elit irányító ellen. Vagy ha éppen jó formában van Stafford, Cousins, Carr, Newton, Garoppolo. Csuhéj. Nem kell a blitz-cel olyan gyakran kockáztatni.
Ahogy már sokszor leírtam, egy Hockenson/Fant TE-t jó lenne látni az első körben, de úgy gondolom csak előbbiért áldoznák be az 1/12-t, ami viszont nagy meglepetés lenne, ha lecsúszna addig (~Jaguars, Lions, Bills, Broncos mind esélyes szerintem).
Én még Rapp-et nagyon szívesen látnám a csapatban, de Amos szerződtetésével gyakorlatilag ezt a posztot is betöltötték.
Az FA-ról hozott két új EDGE miatt én a draftról ez a posztot is kilőném, de ahogy közben már Fetyke is írja, jó kérdés, hogy mit gondol a vezetőség, lehet behúznak egy elérhető prospectet és mélyítenek.
Ha meg már hosszabb távon gondolkodnak, nem hiszem, hogy Danielst ilyen játékokkal nagyon sokáig marasztalnák (lehet a statisztikája rám cáfolna, nem néztem), de talán rotációba oda is el tudnék képzelni fiatalt.
Bulagának tavaly volt egy pár húzós meccse, plusz több sérülést is benyelt, de a támadófalba szerintem 2-3. kör körül várok valakit (ha nem tackle-nek, akkor guardnak).
CB is simán elképzelhető (Williams? Murphy?). Ha a két előbb említett TE nem lesz bent vagy egy nagyra tartott elkapó, akkor a védelmet fogják tovább erősíteni.
Szerintem 1/12-ről nem fogunk kicserélni, de az 1/30-al együtt egy felcserét simán el tudnék képzelni.
Kíváncsian várom a következő Mock-ot, és persze az április végét :)
Az én boardom jelenleg így nézne ki:
1. N.Boda (esélytelen) 49ers viszi
2. Q.Williams (esélytelen) -ets vagy raiders viszi
3. J.Allen (esélytelen) jets vagy raiders viszi
4. D.White (esélytelen) buccs vagy broncos viszi de max a bengals
5. J.Tawlor (esélytelen) giants, jags de max a bills
6. TJ.Hockenson (sanszos) a jagsnek reach lenne a többi csapatnak meg komolyabb needjei vannak
7. E.Oliver (sanszos) a bills lehet a legkorábbi, a falcons a legkésőbbi, nálunk ugyan annyira nem illene a rendszerbe
8. M. Sweat (sanszos) lions lehet a legkorábbi
9. D.K.Metcalf (sanszos) igazából minden előttünk lévő csapatnak reach lenne
10. J.Williams (sanszos) értéken lenne nagyjából az egyik legjobb OG/OT hibrid
Összesítve én a reálisok közül Hockenson-nak örülnék talán a legjobban, mert tud blokkolni és elkapni és kellően gyors (na kire emlékeztet?), valamint Iowa-i a srác, ami ha nem csal a földrajz tudásom elég közel van wisconsin-hoz, és jövőre elég gyanús az a Graham cut és Lewis nyugdíj, szóval elférne.
Oliver se lenne rossz húzás, mivel jövőre Daniels is sanszos, hogy megy. Ugyan nem lenne fitt a rendszerbe, de 3-4DE ként Lowry helyére egyelőre el tudnám képzelni.
A WR,OL,S, ILB need-eket később oldanám meg.
Plusz elég jó esélyt látok egy letrade-re a rézbőrűekkel egy plusz második körös pickért (nekik ugye kellene QB és be kellene előzniük a delfineket)
Nem hinném, hogy a delfinek qb-ra mennek, sokkal sanszosabb, hogy a védelembe igazolnak.
Ha nem szimpi a D.Lock, D.Jones duó, akkor gondolom a jövőévi 1/1-re megy majd a “tankolás”, akkor meg jobban megéri gyűjteni tovább a picket vagy a támadófalat erősíteni, mintsem a védelembe húzni. Jövőre ahogy láttam, még tovább folytatódhat a tisztogatás (főleg a S, és a teljes WR szekció) úgyhogy bőven szükség lenne az extra pickekre.
Úgy hírlik, hogy Tua lesz jövőre az a QB, akibe szerelmesek Miamiban. A védelmet azért gondolom idénre, mert egy védelmi koordinátor lett a főedző, talán ahhoz nyúl legelőször. Nem gondolom, hogy az lenne a prioritás, hogy Fitzpatrickot védjük meg. Szegény… eddig sem volt o-fal Miamiban, Tannehillt is ütötték-verték.
Szép védelmed van GB!
Kár lenne idén is bukni a Playoffot.
Márpedig ez a csoport és a sorsolás brutális.
Bold: Vikes, Bears, Lions, GB.
Az idegenbeli sorsolás a necces, KC, Chargers, Cowboys, és a csoportriválisok közül valaki.
A hazaiban az Eagles lesz a legnehezebb és valamelyik csoportrivális.
Bears és a Vikes szvsz kidurran. Bearsnél van egy gyenge irányító, középszer offense, bika védelem. Vikes közepes irányító, hullámzó offense (nincsen fal, nálam ez sokat számít), jó védelem.
Érdekes lesz mindenesetre, nagyon kiegyenlített a csoport, tényleg szinte bármi megtörténhet
szegény kicsi Lionshogy engem is ki lehessen röhögni év végén:
1. Bears
2. Packers
3. Vikings
4. Lions
nyilván könnyebb lenne akkor mondani, ha van teljes schedule, de nálam:
Packers, Vikings, Bears, Lions.
HA már bold, akkor legyen BOLD! (De benne vannak a reményeim is.) 1.Lions, 2.Packers, 3.Bears, 4Vikes. De az első három be is jut a playoffba, pozitív mérleggel.
Hülyén nézne ki, ha én nem tolok itt egy boldot. Íme: 1. Bears 2. Vikings 3. Packers 4. Lions. Az első kettő bejut a PO-ba. Azonban ez a csoport annyira kiegyenlített és kőkemény, hogy simán el tudom képzelni a sorrend fordítottját is.
A fordítottja jobban is tetszene! :)
Azt elhiszem, bár nem értem, miért támogatnád, hogy a Lions nyerje a csoportot. ;) Amúgy sokat hezitáltam, mert a Bears első helye nálam egyértelműen az elfogultság eredménye és a Vikings csak az elmúlt évek miatt kapott még egy sanszot, mert különben inkább Packs lett volna. De az új edzőtől kissé tartok nálatok, hogy nem fogja hozni azt a pluszt, ami kellene és csak simán engedi ARodot szabadon garázdálkodni, ami félő, hogy nem annyira szerencsés. Még a legnagyobbaknak is kell egy főnök a fejük fölé és ezt most nem látom a Packsnél.
Pl mert az pont a boldom? :D Amúgy valamiért azt érzem, Patricia 2. éve erős lesz. A Bearsnek meg nem tesz majd annyira jót Fangio távozása, és hiába tartják Nagyot olyan jónak, szerintem Trubisky nem lesz elég, hogy egyensúlyozza a védelem (viszonylagos) visszaesését. A Vikings meg már az előző szezonban sem volt a legacélosabb, és ahhoz képest szerintem még tovább is gyengült. Nálunk meg: Bár lehet, hogy jót tenne Rodgersnek egy főnök, de ami a lényeg, hogy most talán végre egy ligaszinten is számításba vehető védelem alakulhat ki. Pláne, ha esetleg a drafton is erősítenek mondjuk egy jó linebackerrel.
Fangio hiánya miatt én is rettentően be vagyok kakálva, de ezt már korábban megírtam részletesebben. Ettől még érzek annyit a védelemben, hogy ezt a szezont még hozzák a tavalyi szinten és reménykedek egy kicsivel jobb Trubban. Tudom, ez tényleg a legnagyobb bold, ami létezik, de a srácnak ez lesz a harmadik szezonja és talán már megszokja végre az NFL-t, nem rinyál annyit és lesz benne végre egy kis mersz, hogy megmutassa, miért volt az egyetemen sztár. Ha ez nem jön be, akkor valóban rohadt nagyot zuhanhat a Bears. De hát ezt Boldnak hívják ;)
A Vikings hiába romlott, még mindig bőven van bennük annyi, hogy hoznak egy PO közeli teljesítményt. A Packs védelme valóban látványosan erősödött, de nem látok olyan DC-t, aki ezt jól is fogja hasznosítani. Nem ti szereztétek meg Fangiot ;)
Ami meg a Lionst illeti, én nagyon csípem Patriciát, de valahogy rajta is érzem a Patses HC-k átkát. Aki onnan edzőként eljön, abból nem lesz nagy edző máshol. Pedig nagyon szeretném egyszer látni, mire lenne képes Stafford egy jó támadószekcióval és egy jó OC-vel. Annyira tehetséges a srác, akkora ágyú van a kezében és méretes tökei is vannak, de valahogy sosem jött neki össze igazán. És nem érzem, hogy idén ez a helyzet megváltozna.
Sztem nem lesz ua a sorrend, mint tavaly. Itt az én tippem:
1: Packers, 2: Bears, 3: Lions, 4: Vikings; és a 4. helyezett is 8-8-al végez ;)
Ez nem tűnik boldnak. Nem ilyesformán néz ki a papírforma helyzet a bukiknál? Vagy az a bold, hogy bízol Rodgersben? :)
Jövök akkor én is
1. Packers
2. Lions
3. Vikings
4. Bears
Lions, Bears, Vikings, Packers, 1 győzelmen belül egymástól, és a Lions is negatív mérleggel.
Lions, Bears, Vikings, Packers, 1 győzelmen belül egymástól, és a Lions is negatív mérleggel.
1. Packers 2. Bears 3.Lions 4. Vikings
Egyre inkább hockenson párti vagyok, akár felcsere árán is. Finley óta talán hiányzik a biztos TE célpont, és ez tényleg olyan amire kb most először és utaljara van lehetőség, ilyen magasan húzni és ilyen TE prospectet megszerezni.