Tegnap este lejárt a trade határidő, mostantól nem lehet cserélni az NFL-ben. Nézzük, kik éltek a kínálkozó lehetőségekkel és jöttek ki győztesen a megkötött üzletekből, illetve kik lehetnek leginkább csalódottak.
Vesztes: Montez Sweat, Edge, Bears
Szerencsétlen Sweatet az ág is húzza. A Commanders őt és Chase Youngot is elcserélte, de míg utóbbi a 49ershöz került és jó eséllyel rájátszásba jut, addig Sweat a Bears pocsék védelmében fog az 1/1-es pickért küzdeni. Ráadásul mindezt úgy, hogy papíron ő volt a jóval értékesebb játékos, hisz érte egy második kör eleji cetlit áldoztak fel, míg Youngért csak egy harmadik kör végét. A magasabb ellenérték persze járhatna azzal, hogy jobban kitömi majd őt a Bears, ami végülis pozitívum, de egy pocsék csapatban nehéz jó számokat hozni, plusz egy franchise tag is bőven benne van a pakliban, ami már kevésbé néz ki jól (miközben Young szinte biztosan tesztelni fogja a piacot).
Nyertes: minden játékos, aki contenderhez került
Kilenc cserét kötöttek az elmúlt héten és a legtöbb játékos jól járt az üzlettel. A safety Kevin Byard a 3-4-es Titansből a 7-1-es Eagleshöz került, a corner Rasul Douglas a 2-5-ös Packers-, míg a védőfalember Leonard Williams a 2-6-os Giants helyett a Super Bowl esélyes Billsben és Seahawksban játszhat, Chase Young pedig a 3-5-ös Commanderst cserélte le az 5-3-as 49ersre. De jól járt a guard Ezra Cleveland is, akit a 4-4-es, Kirk Cousins nélküli Vikingsból a 6-2-es Jaguarshoz cseréltek, ahogy az elkapó Donovan Peoples-Jones sem panaszkodhat, hogy a csereirányítós, 4-3-as Browns helyett a 6-2-es Lionsben kell teljesítenie. Ma a felsorolt játékosok úgy kelhetnek fel, hogy akár a Super Bowlért is küzdhetnek idén.
Trade-ek, amiket látni szeretnénk a jövő heti határidő előtt
Vesztes: Josh Uche, Edge, Patriots
AZ ELSŐ HÓNAP MOST CSAK 990 FORINT!

Legfrissebb cikkeink
- Travis Kelce-nek kell egy kis idő, hogy döntést hozzon a jövőjéről
- A piac legnagyobb sztárjai
- Matt Patricia lesz az Ohio State új védőkoordinátora
- Cserét kért a Bengals linebackere!
- Joe Burrow megpróbál nyomást gyakorolni a Bengalsra, hogy fizessék meg a sztárjaikat
- A Bills futója évi 15 milliós fizetést akar
- Ismét Super Bowlt rendezne New Orleans
- A Chiefsnek nem, de egy játékosnak összejött a triplázás
- Mindkét fiát viszi magával a Raiders edzői stábjába Pete Carroll
- Brandon Staley lehet a Saints védőkoordinátora
- Top 10 kérdés a holtszezon előtt
- Jalen Hurts elit társaságba került
- Saquon Barkley: Miért ne hozhatnánk létre a saját dinasztiánkat?
- Mahomest karrierje legfontosabb meccsein verték el a legjobban
- Mahomes a kanyarban sincs Bradyhez képest, ha a Super Bowlról van szó
Legutóbbi hozzászólások
- Hurrá Torpedó on Travis Kelce-nek kell egy kis idő, hogy döntést hozzon a jövőjéről
- GB-DB on Joe Burrow megpróbál nyomást gyakorolni a Bengalsra, hogy fizessék meg a sztárjaikat
- bjeela on Joe Burrow megpróbál nyomást gyakorolni a Bengalsra, hogy fizessék meg a sztárjaikat
- bjeela on Travis Kelce-nek kell egy kis idő, hogy döntést hozzon a jövőjéről
- ThySoul on Joe Burrow megpróbál nyomást gyakorolni a Bengalsra, hogy fizessék meg a sztárjaikat
- Hurrá Torpedó on Travis Kelce-nek kell egy kis idő, hogy döntést hozzon a jövőjéről
- Cseh Tibor on Saquon Barkley: Miért ne hozhatnánk létre a saját dinasztiánkat?
- Kopi3.14 on Travis Kelce-nek kell egy kis idő, hogy döntést hozzon a jövőjéről
Szerintem a Giants óriási üzletet kötött.DT poszton megvannak, Williams nem igazán játszott jól,szezon után lejárt volna a szerződése és nem is akarták megtartani.Ehhez képest egy 2. és 5. kör kész főnyeremény.
VEsztesek?
Mi Green Bay szurkolók, akik bíztunk abban, hogy a csapat nem engedi el a szezont, és esetleg megpróbálja a szenvedő támadósort egy megbízható, rutinos, elszakadni képes (tehát mesebeli) WR-rel megerősíteni, kicsit az amúgy nem túl acélos Love helyzetét megkönnyíteni.
Ehelyett Douglas elcserélésével szembesülhettünk a ténnyel, hogy tulajdonképpen erősítés helyett inkább tankolásra következik, még a csapat vezetése sem bízik abban, hogy meg tud fordulni a szélírány, és érdemes együtt tartani a csapat erősségeit, mert nem változtak a kitűzött célok.
évek óta egyszerűen nem látom mi az (értelmes) startégia , a “…Kunszt” , amivel jó irányba mennének.
Ha ez megy tovább, jó időre el lehet felejteni azt a jóságot, amit a GB szurkolók nagyon hosszú ideje élvezhettek.
Isten hozott öcsém, ez a való világ…
Több helyen olvastam már hogy Young csak idei szezonra jött. Ennyire biztosnak gondolja mindenki hogy nem tartják meg? Biztos nagy pénzt akar majd, főleg ha gyűrű lesz a vége, de nem tartom kizártnak hogy inkább Armsteadet cserélik el és megmarad a Bosa, Young duó
A gyűrűt nyugodtan felejtsétek el szerintem.
Nincs penzuk es csak olyan jatekosok elkuldesevel lenne akit valszeg nem akarnak elengedni. Persze kizarni nem lehet, ahogy Hargrave is meglepetes volt, szamomra legalabb is, de eleg kicsi ra az esely
Jacobs Raidersben?😁