Hír

Többször meglőtték a Commanders újonc futóját

Több forrás is beszámolt arról, hogy egy autórablás során többször is meglőtték a Washington Commanders újonc futóját, Brian Robinsont. Tom Pelissero információi szerint az alsó testét találta el legalább két golyó, de az állapota szerencsére nem életveszélyes. A rendőrség jelenleg két férfit keres, akik elhagyták a helyszínt a lövöldözés után.

A 23 éves Robinson harmadik körös volt az idei drafton és nagyon jól teljesített az előszezonban és a táborban. Az első két előszezonmeccsen 14 futásból 57 yardot és egy TD-t szerzett, illetve volt két elkapása 15 yardért – több riport is arról számolt be, hogy ő vezeti a versenyt a kezdő futó posztért a veterán Antonio Gibsonnal szemben.

Azt nem tudni egyelőre, mennyi időt kell kihagynia, de jelen tudásunk alapján meglepő lenne, ha a közeljövőben pályára léphetne.