Több forrás, köztük Jeremy Fowler is arról számolt be, hogy a kezdő irányítóját a héten az egész idényre elvesztő Browns Joe Flacco iránt érdeklődik, de akár még a Bengals is szóba jöhet a korábbi Super Bowl győztes játékossal kapcsolatban. Azt ugyanakkor nem tartja valószínűnek az ESPN szakértője, hogy a 38 éves QB még a héten bárhová is aláírjon.
Érdekes, hogy pont Flacco neve merült fel akárcsak pletyka szinten is, ugyanis már régóta nem teljesít jól. 2019 óta nem is számít igazi első számú irányítónak, az elmúlt három évben pedig beugróként csak 292 passzkísérlete volt 2000+ yardért, 14 TD-ért és hat interceptionért. Eddig a pontig nem is nagyon merült fel a neve sehol és nem evidens, hogy több hozzáadott értéke lenne például Dorian Thompson-Robinsonnál vagy PJ Walkernél.
Jelenleg egyébként szerződés nélkül áll többek között Matt Ryan, Colt McCoy és Nick Foles is, akiken érdemes lehet elgondolkozni, ha mindenképp veterán opciót preferál valaki.

Bejelentkezés

Legfrissebb cikkeink
- A két blokkolt punt után kirúgta ST-edzőjét a Titans
- Megsérült Trevor Lawrence
- A Lions újonc tight endje jó úton halad, hogy történelmet írjon
- A Titans hetekre elveszítette legjobb védőjét
- A 2000 yard nem fog összejönni, de így is elégedett lehet Puka Nacua
- Triple Coverage #500 – A hét meccsei, nyertesek-vesztesek, és összeáll a playoff-bizottság
- A Jets visszarakná Zach Wilsont a kezdőbe, de neki annyira nincs ehhez kedve
- BREAKING: Shaq Leonard az Eaglesbe igazol!
- CJ Stroud az első újonc irányító valaha, aki vezeti a ligát passzolt yardokban
- Újabb mélységekben a Patriots
- A Panthers már matematikailag sem juthat be a rájátszásba
- Tyreek Hillnek tényleg összejöhet a 2000 yard
- Újabb 1000 yardos szezon: Mike Evans úton a Hall of Fame felé
- Egész évre elveszítette kezdő elkapóját a Texans
- Több hét kihagyás vár Kenny Pickettre
Legutóbbi hozzászólások